Boj proti výstavbě Mrakodrapu se stane smrtelným. Podívejte se na Tajemné vraždy

Co uvidíte už tuto sobotu na Prima LOVE? Jasný důkaz, že aktivististické snahy rozhodně nepatří mezi ty nejbezpečnější. Když okolo studentky Callie začínají umírat lidi, je pozdě.

Co vám během sobotního večera nabídne kanadaský thriller Tajemné vraždy?

Callie Bannerová je obyčejnou vysokoškolskou studentkou, která se stará o zkrachovalého otce. Aby uživila rodinu, musí pracovat v obchodě. Ve škole se připojí k aktivistické skupině, která se snaží zmařit činnost firmy stavící mrakodrapy. Ta může i za to, že její otec nemá práci, nekontrolovatelně pije a odešla od něj žena. A jako plus pro Callie, aktivistickou skupinu vede pohledný asistent učitele Jared.

Útoky na aktivisty po celé zemi

Situace se začíná přiostřovat ve chvíli, když po celé zemi začíná docházet k podivným a zdánlivě nesouvisejícím úmrtím, která jsou klasifikována jako vraždy a sebevraždy. Nakonec je napaden i Jared a jeho kamarád Patrick, který útok nepřežije. Posléze se během vyšetřování ukáže, že Patrick měl nějaké zásadní informace, které ho stály život… A Callie? Ta začíná postupně rozplétat, kdo za tím vším stojí.

Spolu s Jaredem zjistí, že v tom má prsty Jaredova přítelkyně a na oko také aktivistka Ashley. Má totiž problém s bohatými „dětmi“, které si hrají na aktivisty a pak pláchnou. Otázkou však je, proč lidi zabíjí a kdo s ní spolupracuje…

Sledujte na Prima LOVE tajemné vraždy v sobotu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.