Další tři single muži touží po seznámení. Dostanou Míša, Áďa a Petr šanci jít na rande?

MO (2) - single muži 2. kola se představují

Take me out, největší televizní seznamka v česko-slovenském obsazení, jde do druhého kola. Minule ze studia odešli na rande všichni tři adepti na seznamování. Dostanou stejnou šanci i tito? Představujeme vám další trojici nezadaných pánů. Jaký první dojem udělají na vás?

Tváří v tvář před třicítkou nezadaných žen, které si budou vybírat a jimž moderátoři přezdívají párty šelmy, stanou tentokrát komerční herec Michal, srdcem zpěvák Adrian a hasič Petr. Jeden Čech a dva Slováci. Dámy by si mohly vybrat – jeden vyniká zářícím úsměvem, lehce se podobá Kenovi od panenky Barbie, zatímco druhý muž je takový roztomilý domácí typ. A třetí? Těšte se na urostlého hasiče, který prý hledá dívku, jež by si ho zkrotila.

Podívejte se níže ještě na tři medailonky našich svobodných mužů 2. dílu Take me out. Ať je poznáte trochu blíže.

Po úvodním představení pánů se dámy musí rozhodnout. Zaujal, nebo nezaujal?

Adriana nepřehlédne žádná! Koukněte se, jak to rozjel hned na začátku.

Hra o rande začíná!

Těm, kterým se představovaný muž zalíbí, nechají svá světla zapnutá. Pokud se jim ale z nějakého důvodu líbit nebude, světla zhasnou.

Když nesvítí ani jeden ze stolků dam, muž už nedostane žádnou další šanci ke své prezentaci a odchází. Neúspěch u dam navíc nezůstává bez odůvodnění a komentářů. Moderátoři show Jakub Prachař a Milan Junior Zimnýkoval se pokaždé neopomenou zeptat na důvody proti.

V případě úspěchu u dam, když se mu podaří úspěšně zdolat tři kola, začne si vybírat on a také se může začít ptát.

PREMIÉROVÝ 2. díl show Take me out si nenechte ujít ve čtvrtek ve 22.30 na Primě!

Podívejte se na EXTRA POZVÁNKU KE SLEDOVÁNÍ SHOW OD JAKUBA PRACHAŘE