Sledujte další jízdu dvou tátů na plný úvazek na Primě PLAY včetně nej scén z dílu

Ve druhém premiérovém dílu reality show Táta na plný úvazek se představily rodiny Čermákových a Nečasových z Moravy. Nyní ho můžete sledovat online hned v úvodu. Poradil si Láďa s temperamentními a od sebe téměř nerozeznatelnými dvojčaty? A dokázal si Jiří zorganizovat domácnost se čtyřmi dětmi?

V jedné rodině tentokrát řádí temperamentní dvojčata, ve druhé je třeba zorganizovat v bytě 2+kk čtyři osobité sourozence, z nichž jednoho učí doma maminka a do školy dochází jen na přezkoušení.

Maminky od rodin, Sabina a Míša, se znají už od střední školy. Obě mají doma děti a na starosti celou domácnost, na společnou dovolenou na ostrově Korfu se proto už moc těší. Jejich partneři Láďa a Jiří budou mít možnost pochopit, jak těžká a únavná je nepřetržitá péče o děti, a zároveň pochopit každodenní kolotoč svých žen.

Další díl show Táta na plný úvazek uvidíte zase v pondělí – 5. prosince ve 21.35 na Primě.

Představení rodin 2. dílu:

Rodina obchodního zástupce Ladislava Čermáka (36) a Sabiny Fleišingerové (38) žije v Ořechově nedaleko Brna. Hlavní náplní jejich rodiny jsou 16měsíční dvojčata Viktor a Kryštof. Ladislav má z prvního manželství ještě další dva kluky – Vojtu (8) a Ladislava (10). Oba jsou ve střídavé péči a u rodičů se střídají po týdnu. Ladislav si vždy chtěl vyzkoušet mateřskou, teď bude mít příležitost. Navíc jako překvapení pro partnerku chce nafotit s dvojčaty profesionální fotografie do připravovaného dětského pokoje a zařídit jej také nábytkem.

Dvě místnosti pro 6 lidí? Sledujte show Táta na plný úvazek a nejlepší scény z ní také online na Primě PLAY.

I rodina Jiřího (40) a Michaely (38) Nečasových žije nedaleko Brna, v Tišnově, kde spolu se 4 dětmi obývá pronajatý byt 2+kk. Adriana (14), Richard (12), Kryštof (9) a Terezka (3) jsou velmi aktivní a osobité děti. O harmonogram všech jejich kroužků i celou domácnost se stará hlavně maminka, která má vše perfektně zaznamenané. Jak se s její logistikou popere Jiří? Má štěstí, že děti si hodně věcí hlídají už i samy. Zvládnout za manželku bude muset ale školní výuku žáka 1. stupně Kryštofa, kterého doma učí maminka, do školy syn chodí jenom na přezkoušení.

Dvojčata vyžadují čtyři ruce. Táta má jenom dvě!

Velkým oříškem bude pro tatínka stále hladových dvojčat zejména koupání, které obvykle rodiče řeší postupně s každým synem zvlášť. Tatínek se při něm pěkně zapotí. Stihne si v klidu vypít aspoň kávu na procházce? A jak si malí kluci užijí první návštěvu v dětském parku, kam je doprovodí i jejich dva nevlastní bráškové?

Jiří dělá výškové práce a s dětmi si to celkem užívá, protože jindy na ně nemá čas. Vzhledem k jejich množství a ještě většímu počtu koníčků jej však nečeká lehká práce.

Večeře je tvrdá zkouška jeho otcovského respektu. A to se chystá ještě na nefungující vypínač, jehož výměnu slibuje manželce už rok. Zábavu si užije i na chatě u brněnské přehrady, kam pozve i svého kamaráda Láďu s dvojčaty.

Na tento moment táta nezapomene. Koupání dvojčat v jednom dalo Ladislavovi dost zabrat:

A teď si můžete pustit scénu s hudební výchovou ve druhé, mnohem početnější rodině:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.