Lehká kuchyně luxusních chutí krok za krokem s videorecepty ze 2. dílu šesté řady Teď vaří šéf!

Pokud jste nestihli sledovat 2. díl kuchařské školy vaření Zdeňka Pohlreicha v televizi, pusťte si ho celý hned v úvodu. Opět si pro vás přichystal svěží inspiraci na komplet menu na celý den a byla by škoda, nevyzkoušet si ho.

Ve druhém premiérovém dílu v pořadí již šesté řady kuchařské show Teď vaří šéf! Zdeněk ukázal zajímavou kombinaci chutí a jídel, připravených z běžně dostupných surovin. Doporučujeme například pohanku se zeleninou a plátky pečené červené řepy. Velice chutné a přitom po všech stranách lehké jídlo jsou i jeho pošírovaná kuřecí prsa s osvěžujícím bramborovým salátem.

Aby vám vaření šlo lépe od ruky, vařte podle videorecptů. TADY si stačí vybrat pokrm, na který máte chuť, a můžete začít vařit podle šéfa krok za krokem!

Kdo rád něco lehkého a neokoukaného z ryb, toho potěší luxusnější sváčou. Rychlá a jednoduchá příprava jeho uzeného lososa s kaviárem na salátu z bílé ředkve a jablka vás dostane!

A aby chutnalo i dětem, hned k snídani vymyslel lívance s ananasem a skořicovým cukrem. Start dne se nesmí šidit:-) Další sladkou delikatesou je i recept na papáju se zmrzlinou a rybízovým likérem.

Nenechte si ujít další premiérový díl pořadu Teď vaří šéf!, vysílaný opět v neděli v 18.00 na Primě.

Do sobotní půlnoci si také můžete zasoutěžit o praktické ceny: