Snadné vaření, velký gurmánský zážitek! S Teď vaří šéf! v neděli v podvečer

Teď vaří šéf! VI (7) - upoutávka

Zdeněk Pohlreich je tady s dalším menu na jeden celý den, které hravě zvládnete připravit doma. Chcete jíst a vařit stejně chutně a zdravě jako on? Pak sledujte další nedělní díl cooking show Teď vaří šéf! Co se naučíte, prozrazuje upoutávka hned v úvodu.

Premiérový 7, díl oblíbeného pořadu Teď vaří šéf! sledujte v neděli v 18.00 na Primě!

Zdeněk Pohlreich v populární kuchařské show předvede, že vaření je vlastně hračka. Naučí nás banánové lívance, penne arrabiatta, kuře barbecue a salát z mladých špenátových listů.

Jarní vzduch, čerstvé suroviny, svěží inspirace, rychlá jednoduchá příprava a ten nejlepší Prima kuchař – mistrovská kombinace, kterou si rozhodně nenechejte ujít! Šéf je ve skvělé kondici!

Ještě více inspirace do jarní kuchyně určitě načerpáte i znejnovějšího čísla časopisu Prima FRRESH. Právě je na stáncích!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.