Bezhlavý bavič v další detektivce na úterní večer

V.I.P. vraždy (10) - upoutávka

Na golfovém hřišti se najde useknutá hlava známého komika Pánka. Po ohledání vychází najevo, že byl popraven mečem. Vražda jako ve středověku. Důvod ho zničit a pomstít se mu měly nejen známé tváře.

Právě nejrůznější celebrity Pánek mnohdy zesměšňoval ve svém televizním pořadu. Motivem činu mohly být ale i jeho dluhy a honba za pokladem. Detektiv Beran se spisovatelkou Klaudií začnou prověřovat členy prominentního golfového klubu, narazí na obchod se starožitnostmi, na hledače pokladů a vzácných mincí, ale také na podivnou sektu praktikující archaické rituály.

Celé odvysílané epizody detektivního seriálu V.I.P. vraždy můžete sledovat také na Prima PLAY

Během vyšetřování případu se na oddělení nečekaně objevuje majorka Drexlerová z generální inspekce, která prošetřuje zásah, kvůli kterému byl Beran mimo službu. Berana musí na případu zastoupit detektiv Janda a Klaudie začíná postupně chápat, že hledaný námět na svou novou knihu má celou dobu před sebou v podobě Beranova průšvihu.

Najde Klaudie tu správnou inspiraci dřív, než bude nenápadný pachatel znovu bezhlavě vraždit? Uvidíte v úterý večer ve 20.15 na Primě.

V 10. dílu se těšte také na Petra Vondráčka. V epizodní roli instruktora golfu:

Robert Nebřenský si ve Vraždách zahraje podezřelého starožitníka:

(schneidy)