Další V.I.P. vražda ONLINE a bonusová VIDEA, která vás pobaví

Další díl V.I.P. vražd byl nejen plný napětí a překvapení, ale i vtipných scén. Pusťte si ho celý hned v úvodu. Vybrali jsme pro vástaké jednu z nejvydařenějších scén. O tu se postaral extravagantní hrabě Leskovec v podání Jakuba Koháka. Setkání naší nesourodé dvojice s podezřelým umělcem je níže.

O co šlo v celé epizodě? K vyšetřování vraždy majitele prominentní realitní kanceláře Richtra se k Beranovi připojuje energická spisovatelka Klaudie Wolfová. Na případech sbírá materiál pro psaní dalšího románu. Stopy nesourodou dvojici vedou k několik let starému spisu, kdy za záhadných okolností zmizela Richtrova manželka.

Epizody z oblíbeného detektivního seriálu V.I.P. vraždy můžete sledovat také na našem webu Prima PLAY ZDE

Dopadne Beran spolu s Klaudií pachatele, který paradoxně netouží po ničem jiném než po spravedlnosti, a obstojí společně na svém prvním případu?

Během pátrání po zmizelé, bývalé dětské herečce, se odkrývá i složité soukromí zavražděného, který měl krátce před svatbou s krásnou modelkou.

Scéna s Jakubem Kohákem:

Pusťte si ještě hysterickou scénou kralující České Miss 2015 Nikol Švantnerové, která se díky seriálu poprvé objevila před kamerou.

Na další uzavřenou epizodu se můžete těšit opět za týden. Seriál V.I.P. vraždy vysíláme na Primě v úterý ve 20.15 na Primě

Hrají S. Norisová, P. Děrgel, M. Vladyka, M. Myšička, J. Sedláčková, J. Révai, L. Frej, V. Petrová, J. Hána, J. Stryková a další. Režie J. Fuit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.