Nedělní vraždu VIP kuchaře i další epizody seriálu V.I.P. vraždy si pusťte ONLINE

V nedělní epizodě seriálu V.I.P. vraždy se Beran s Klaudií zabývali smrtí hvězdy televizní kuchařské show, známého šéfkuchaře oceněného michelinskou hvězdou. Byl nalezen mrtvý přímo v kuchyni luxusní restaurace.

CELOU NEDĚLNÍ EPIZODU seriálu V.I.P. vraždy si PUSŤTE na Prima PLAY TADY. Najdete zde i celou řadu BONUSŮ a vystřižených scén.

Detektivové se během nedělního pátrání ocitli v komplikovaném světě, kde jídlo neslouží k nasycení, ale je z něj experimentální umění a vyhledávaný zážitek, a zároveň se podívali pod pokličku nejen vyšší gastronomie, ale hlavně složitých rodinných vztahů.

Na další epizodu oblíbeného seriálu V.I.P. vraždy se těšte opět v neděli ve 20.15 na Primě.

Čekání na neděli si můžete zkrátit s aplikací Prima kvízy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.