Rozhovor: Co musí dohánět vytrvalý elegán Milan Kňažko, nesmlouvavý psycholog z V.I.P. vražd?

Poslechněte si v našem bleskovém rozhovoru na VIDEU, co říká o své roli v seriálu V.I.P. vraždy jeden z nejslavnějších československých herců. Proč ji přijal nebo co ho momentálně spojuje s Tigerem Woodsem? Golfové úspěchy to nejsou.

Po pěti hodinách na place – v neurčitém parčíku za Prahou – je konec. Herec Milan Kňažko dotočil poslední obraz, shodil make-up a kostým a spěchal ke svému autu. Před sebou měl ještě cestu z Prahy do Bratislavy, další povinnosti a také nás…

Milan Kňažko je určitě vzácnou, nejen hereckou osobností. Po listopadové revoluci byl přece 24 hodin naším nominovaným prezidentem, pak poradcem Václava Havla nebo slovenským ministrem zahraničí, kultury, později také například ředitelem slovenské televize JOJ. Před dvěma lety neúspěšně kandidoval na post slovenského prezidenta... A tak jsme ho jen tak nepustili. Co z našeho opravdu rychlého rozhovoru vzešlo, si pusťte na VIDEU v úvodu.

Další díl detektivního seriálu V.I.P. vraždy, mimo jiné i s hercem Milanem Kňažkem, vysíláme opět v neděli ve 20.15 na Primě

Policejní psycholog Hofman v podání Milana Kňažka jezákeřný a nesmlouvavý, záludný manipulátor s velkou mocí nad kariérami všech. Chce mít na policii jen ty nejkvalitnější lidi a „oddělit zrno od plev“ veškerými možnými prostředky. Nesnáší Berana a chce ho nechat vyhodit, a to hlavně proto, že ho urazil, když zesměšňoval jeho psychologické testy.

Tyto články by vás k seriálu a jeho postavám mohly také zajímat:

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.