V.I.P. Vraždy: Napínavý případ muže, který se vypařil, můžete sledovat na Primě PLAY

Při pátrání po příčině kuriózní smrti známého módního fotografa Burketa odhalují vyšetřovatelé překvapivou totožnost a tajemnou minulost oběti. I při dalším případu vraždy musel detektiv Beran snášet přítomnost zvídavé a všetečné spisovatelky Klaudie. Celou epizodu si nyní můžete pustit na webu.

Zde najdete všechny odvysílané díly a videobonusy z oblíbeného seriálu V.I.P. vraždy ONLINE.

Pod pozlátkem bohémského života promiskuitního umělce se skrývají dluhy a zástupy odmítnutých milenek, podvedených žen a žárlivých mužů.

Další díl detektivního seriálu V.I.P. vraždy uvidíte opět v úterý ve 20.15 na Primě

Z fádního podezření na loupežné přepadení luxusní prostitutkou či mstu se postupně vyklube zamotaný případ. Motiv vraždy souvisí s dávno zapomenutými událostmi a stopy vedou hluboko do minulosti k nevyřešenému zločinu a všem, kteří měli pádný důvod se zhýralého fotografa zbavit.

Čím víc se toho Beran s Klaudií dozvídají o tajemné osobě fotografa Burketa, tím méně je jasné, kdo je vlastně v celém případu obětí a kdo hlavním zločincem.

Zvláštní host 3. dílu: Andrea Kalivodová

A Roman Štabrňák:

Sdílejte článek
Štítky Patrik Děrgel seriál

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.