V.I.P. vraždy: Tvrdší než diamant

V.I.P. vraždy (6) - upoutávka

Další detektivní případ je tady. Vyšetřování loupežné vraždy oblíbené herečky Boháčové v něm zavede detektiva Berana a spisovatelku Klaudii do společnosti umělců a nóbl lidí, kteří se na společenských akcích rádi blýsknou a to především svými šperky a diamanty.

Mezi obdivovateli drahých kamenů jsou ovšem nejrůznější typy lidí, a tak se okruh podezřelých z vraždy rozšiřuje nejen na přátele zabité herecké legendy, ale také na její příbuzné. Příležitost totiž dělá nejen zloděje, ale i vraha, a stejně tak z ostříleného detektiva může udělat i zdatného tanečníka a zábavného společníka.

Seriál V.I.P. vraždy vysíláme v úterý ve 20.15 na Primě

A tak zatímco si vrah tipuje další zámožnou oběť, které by ulehčil od drahých šperků, Klaudie se snaží s Beranem držet nejen taneční krok, ale také ho přemluvit, aby začal chodit na nařízené psychologické přednášky. Dokážou při tom ale najít také vraha slavné herečky?

V tomto díle se potká hned několik známých celebrit. Prohlédněte si je v galerii.

V epizodě si samu sebe zahraje také repotérka našich VIP zpráv Karolína Hošek. Podívejte se na VIDEU:

V předpremiéře se také můžete podívat na akci, při níž Klaudie likviduje vetřelce:

Podobné články

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.