Vraždy v Midsomeru a prokletí deváté symfonie v úterý na Primě

Vraždy v Midsomeru XIX (6) - upoutávka

Výhra nemusí být vždy pozitivní! To zjistí mladý houslista, výherce prestižní hudební soutěže, který se stane předmětem zájmu inspektora Barnabyho a seržanta Wintera v další epizodě Vražd v Midsomeru.

Další účastníci mají totiž pochybnosti o tom, zda zvítězil ten pravý, cenu měl podle nich i veřejnosti získat jiný nadaný student. Hlavní výherce soutěže je poté nalezen mrtvý. Uškrcený strunou od houslí. A jeho cena, housle Stradivarius, je fuč.

Protože se houslista právě chystal uvést svou devátou symfonii, objeví se fámy o prokletí devátých symfonií, podle nichž bývá právě devátá symfonie v historii klasické hudby tou poslední, kterou skladatel uvede a po jejímž dokončení obvykle umírá. Barnaby nicméně tuší, že to nebude prokletí, co způsobilo vraždu.

Sáhl po vražedné struně zhrzený sok? Nebo je snad na vině nedořešený vztah mrtvého se svým otcem? Či měl někdo zájem na to získat speciální „stradivárky“ a neštítil se kvůli nim ani vraždit?

Všimněte si

V epizodě společně hrají James Fleet a Simon Callow, kteří se na obrazovkách společně již objevili, a to i v u nás známém snímku Čtyři svatby a jeden pohřeb s Hugh Grantem a Andie MacDowell v hlavních rolích.

Vraždy v Midsomeru sledujte v úterý od 20.15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.