1. srpna 2017 07:20

Denisa Nováková

Vraždy v Midsomeru budou hledat vraha, milovníka Jane Austenové

Na anglickém venkově se koná velký fantasy festival – událost kompletně ve stylu knih Jane Austenové. Poznamená ji ale stín vraždy…

Když mladá žena vyklouzne z kempu, samozřejmě v dobovém oblečení, za jaké by se nemusela stydět žádná z knižních hrdinek Jane Austenové, je následně nalezena v nedalekém lesíku mrtvá. Ubodaná psacím brkem, poeticky v romantickém duchu!

Novinářka v reportáži

Seržant Barnaby a inspektor Winter zjišťují, že mladá žena nebyla běžná návštěvnice festivalu poblázněná do romantických příběhů georgiánské Anglie, ale novinářka, která se do hloubky zajímala o místní zdravotní péči a doručování zásilek pomocí dronů.

Barnaby a Winter se ale budou muset vracet hodně to minulosti, aby se jim vraha podařilo najít. Navíc se objeví další vražda a na georgiánských kostýmech začíná ulpívat stále více krve.

Vraždy v Midsomeru sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.