Je to radost hrát drogově závislého génia, tvrdí Jake McDorman o Všemocném

Na Prima LOVE můžete každý pátek po 22. hodině sledovat super seriál Všemocný. Urostlý herec Jake McDorman představuje Briana, jenž dokáže po užití drogy NZT využít 100 % své mozkové kapacity. Jak se vlastně taková postava hraje?

Seriál Všemocný vznikl na úspěšný filmový popud stejnojmenného filmu, kde si zahrál Bradley Cooper. Ten se nakonec stal významným producentem seriálového projektu, jenž pracuje s filmovým námětem Všemocného. A je pravdou, že námět je geniální. Z loosera, z kterého se stane ze dne na den úspěšný jedinec, může mít tolik různých příběhů, že nevyužít takové bohaté téma, by bylo skoro trestné.

Jednou ze zajímavostí celého seriálu je i to, že Brianovi, hlavní postavě seriálu, vysloveně vidíme do hlavy. Jako diváci slyšíme jeho myšlenky, což je odvážný počin, který se trochu obírá o možnost překvapení pro diváky. Jak se taková postava hraje Jakeovi McDormanovi?

"Ve filmu je spousta voice-overů, které slyšíte, a tak jsme to využili i v seriálu. A je to skvělé. Spoustu věcí, které jsou jinak vyřčeny jen "mezi řádky" tak divák slyší naplno. Pro mě je to jen a jen radost, vědět jako herec, co si jeho postava přesně myslí, jak co prožívá a co plánuje v následujících minutách. Je to zajímavý počin scenáristy, protože hlavní postava je v prvních dílech v podstatě úplně nahá – jen se svými myšlenkami," vysvětluje herec, jenž byl do hlavní role vybrán na doporučení Bradleyho Coppera.

CO NEVÍTE O SERIÁLU VŠEMOCNÝ? Přečtěte si to na Prima LOVE.

7 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O JENNIFER CARPENTER ZE SERIÁLU VŠEMOCNÝ

Sledujte Všemocného na Prima LOVE ve 22.05 tento pátek!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.