Seriály a filmy

8. března 2014 15:28

Iveta Zábová

Fenomén pěveckých soutěží X Factor! Již v neděli na Primě!

Už zítra budete mít jedinečnou možnost sledovat světoznámou pěveckou show v česko-slovenském podání – na vaše obrazovky dorazí tolik očekávaný X Factor! Sledujte soutěž, kterou zná celý svět – již v neděli ve 20:15 na Primě!

CELOSVĚTOVÝ FENOMÉN JE TADY!

JEDEN CASTING

JEDEN SEN

JEDNA ŠANCE

JEDEN VÍTĚZ!

200 000 EURO

Poslední dobou se vám může zdát, že se s nejrůznějšími pěveckými a talentovými soutěžemi roztrhl pytel, a možná se v nich už sami přestáváte orientovat. X Factor je však zcela nezaměnitelný formát, v němž se odborná hvězdná porota dostává zpoza svých pohodlných křesílek do samotného procesu hledání toho nejlepšího z nejlepších. Co víc, porotci, které většina lidí zná pouze z televizních obrazovek a koncertů, se sami aktivně podílí na vystoupeních svých svěřenců a snaží se je „dotlačit“ k co nejlepším výkonům.

X Factor bude opravdu napínavá soutěž plná překvapivých situací a nečekaných zvratů a fascinujících životních příběhů, při jejichž poslouchání budete mít husí kůži. Najdete v ní uchazeče, nad jejichž minulostí vám bude srdce usedat, i ty, jejichž arogance a naprostý nedostatek soudnosti vás „posadí na zadek“!

Sledujte nás a prožijte s našimi soutěžícími první nesmělé krůčky, které je centimetr po centimetru posouvají stále blíž k jejich vysněné kariéře! Ale nezapomeňte: Jen hlas nestačí!

Nezapomínejte na naše facebookové stránky: www.facebook.com/xfactorcesko

Video prvních minut X Factoru:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.