Seriály a filmy

5. března 2014 21:37

Iveta Zábová

Kdo se objeví již tuto neděli v X Factoru? My to víme!

Již tuto neděli začíná světoznámá pěvecká soutěž X Factor. Jen o zpěvu to ale nebude! Jste zvědaví, kdo se v prvním díle castingových kol objeví? My už to víme! Podívejte se na tu třeskutou směs lidí různých žánrů a odlišných talentů už teď! Připravte se na díl plný emocí a zvratů!

Do pěvecké soutěže X Factor se přihlásila spousta lidí z České republiky i ze Slovenska. Vy s námi můžete sledovat jejich cestu, jejich vystoupení i osobní vývoj. Již tuto neděli odstartujeme prvními castingovými koly, které budou plné dechberoucích vystoupení, vypjatých situací a příjemných i těch méně příjemných momentů! Podívejte se na zpěváky, jejichž výkony budete moci sledovat v prvním díle.

A pamatujte: Jenom hlas nestačí!

1)

VERONIKA VOHNOUTOVÁ

Dvaadvacetiletá hosteska z Havířova by ze všeho nejvíce chtěla zpívat, případně pracovat v médiích a pohybovat se v českém showbyznysu, kde by mohla uplatnit svůj exhibicionismus.

2)

RAJMUND CSÓKA

Třiadvacetiletý student s láskou k hudbě, zpěvu a šansonu nechal na pódiu před porotou a diváky úplně všechno! Uvidíme, zda to bude stačit!

3)

KATARÍNA TALANOVÁ

Dvaadvacetiletá kráska se zdravým sebevědomím vystupuje po zahraničních barech a hotelech jako profesionální zpěvačka.

4)

ŠTEFAN LIPTAI

Čtyřiatřicetiletý zdravotní bratr se zpěvu věnuje již 17 let. Hraje na bubny a klávesy a má za sebou již několik vystoupení. Vše bere s nadhledem.

5)

KATARÍNA ŠČEVLÍKOVÁ

Je jí 22 let a hudbě se věnuje asi 5 roků. X Factor je první pěvecká soutěž, které se zúčastnila, a trému prý před vystoupením měla. Hudbě se chce věnovat celý život.

6)

TOMÁŠ KOVÁČIK

Budoucí automechanik, osmnáctiletý Tomáš, pochází z velké rodiny a chce především svému tatínkovi dokázat, že na to má! Miluje sporty, třeba fotbal a volejbal.

7)

SAMANTA LEDENOVÁ

Čtrnáctiletá žačka 8. třídy základní školy má velkou oporu ve své mamince. Sólový zpěv studuje už 7 let a chystá se na gymnázium.

8)

IVETA ČERMÁKOVÁ

Dvaačtyřicetiletá invalidní důchodkyně studovala zpěv a vystupovala v Národním divadle v Brně. Svou ohnivou povahou se vám vryje do paměti.

9)

TIBOR GYURCSÍK

Okolí sedmadvacetiletého strojního inženýra Tibora ve zpěvu moc nepodporuje. On sám si ale vždy vybírá tu nejtěžší cestu, která mu rozšíří obzory.

10)

REVIVAL BAD BOYS BLUE

Duo bratranců Romana a Miroslava Kotlára hraje na plesech i zábavách. Společně působí 8 let a pořád je to baví!

11)

CRABSLIDE

Hudební skupina složená z pohledných mladíků ve věku 22–25 let spolu působí asi 3 roky a zároveň jsou nejlepšími kamarády. Milují ženy a hudbu. Nepřišli kvůli penězům, ale posunout se někam dál a poslechnout si rady profesionálů.

12)

BRIGITA SZELIDOVÁ

Osmačtyřicetiletá Brigita pracuje jako módní návrhářka ve svém butiku v Bratislavě. Prožila si své, nyní chce mezi lidi!

13)

MC BOBEK

Sedmnáctiletý student chce X Factorem odstartovat svou kariéru. Prozatím studuje na číšníka, miluje pop a rock a je připraven svému hudebnímu snu podřídit úplně všechno.

14)

DOMINIKA TUTKOVÁ

Čtyřiadvacetiletou studentku 4. ročníku oboru materiálního inženýrství podporuje celá rodina. Svůj talent prý zdědila po prarodičích.

15)

BARBORA SVINKOVÁ

Šestnáctiletá studentka miluje tanec a při vystupování na jevišti je to vidět! Zpíváním v X Factoru si chce splnit svůj sen!

16)

MIROSLAV DAUBNER

Třiadvacetiletý studiový technik by rád, aby v budoucnu lidé stavěli pódia pro něj. Rodina ho ve zpívání podporuje, i když konkrétně před nimi se zpívat stydí.

Již tuto neděli je všechny uvidíte v akci! Těšte se, určitě se bude na co dívat!

Nezapomeňte nás sledovat i na facebookových stránkách www.facebook.cz/xfactorcesko

Sledujte první minuty X Factoru:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.