Seriály a filmy

4. března 2014 11:35

Iveta Zábová

X Factor: Už tuto neděli! Sledujte nás!

Již tuto neděli vstoupí na české a slovenské televizní obrazovky světoznámý fenomén mezi pěveckými soutěžemi – X Factor! Těšte se na záběry z castingových kol. Ukážeme vám první dávku emocí, talentu i těch, na které talent, když se rozdával, nějak nezbyl!

Soutěž je rozdělená na několik fází, kterými budou soutěžící postupně procházet – a vy s nimi. Každou neděli se budete moci skrze televizní obrazovku zúčastnit jednotlivých castingů, vidět jejich průběh a sledovat cestu těch, kteří před porotou zazářili. Sami uvidíte, že zaujmout naše porotce a nezhroutit se pod tlakem jejich přísných pohledů, bylo někdy opravdu náročné!

V naší hvězdné porotě zasedne Sisa Lelkes Sklovska, slovenská zpěvačka a operní a muzikálová pěvkyně, Celeste Buckingham, mladá slovenská zpěvačka, která dobývá svět, Oto Klempíř, český textař, scenárista a rapper, a Ondřej Brzobohatý, zpěvák, skladatel i herec.

Celou show vás bude provázet neodolatelný Martin ,Pyco´ Rausch.

Nezapomeňte nás sledovat již tuto neděli!

To nejnovější najdete i na našich facebookových stránkách: www.facebook.com/xfactorcesko

Video upoutávka X Factor

Video upoutávka Sisa

Video upoutávka Celeste

Video upoutávka Oto

Video upoutávka Ondřej

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.