Seriály a filmy

4. března 2014 11:35

Iveta Zábová

X Factor: Už tuto neděli! Sledujte nás!

Již tuto neděli vstoupí na české a slovenské televizní obrazovky světoznámý fenomén mezi pěveckými soutěžemi – X Factor! Těšte se na záběry z castingových kol. Ukážeme vám první dávku emocí, talentu i těch, na které talent, když se rozdával, nějak nezbyl!

Soutěž je rozdělená na několik fází, kterými budou soutěžící postupně procházet – a vy s nimi. Každou neděli se budete moci skrze televizní obrazovku zúčastnit jednotlivých castingů, vidět jejich průběh a sledovat cestu těch, kteří před porotou zazářili. Sami uvidíte, že zaujmout naše porotce a nezhroutit se pod tlakem jejich přísných pohledů, bylo někdy opravdu náročné!

V naší hvězdné porotě zasedne Sisa Lelkes Sklovska, slovenská zpěvačka a operní a muzikálová pěvkyně, Celeste Buckingham, mladá slovenská zpěvačka, která dobývá svět, Oto Klempíř, český textař, scenárista a rapper, a Ondřej Brzobohatý, zpěvák, skladatel i herec.

Celou show vás bude provázet neodolatelný Martin ,Pyco´ Rausch.

Nezapomeňte nás sledovat již tuto neděli!

To nejnovější najdete i na našich facebookových stránkách: www.facebook.com/xfactorcesko

Video upoutávka X Factor

Video upoutávka Sisa

Video upoutávka Celeste

Video upoutávka Oto

Video upoutávka Ondřej

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.