Seriály a filmy

12. května 2014 12:14

Iveta Zábová

Marina Laduda: Její konec v X Factoru i přiznání v přímém přenosu!

Marina Laduda byla od samého počátku X Factoru velmi výraznou osobností, která poutala pozornost a vyvolávala úsměvy na tvářích porotců i diváků. Včerejším prvním finálovým kolem její cesta skončila. Co se stalo? A jakto, že je vlastně vdaná?!

Marina, svěřenkyně Ondřeje Brzobohatého, na pódiu Incheba arény předvedla zajímavou show s písní Like a Virgin – její součástí byla kulisa ve tvaru dortu, na němž Marina s elegantním svalovcem stáli jako dvě cukrové postavičky. Původní záměr byl vytvořit něco velkolepého, na co by diváci nezapomněli, ani sami porotci však nebyli jejím výkonem nadšení. Vyčítali jí přílišnou lascivnost, napodobování hvězdné zpěvačky a intonační nejistotu!

Sisa: Madoně se velmi podobáš, ale intonačně jsi hrozně lítala. Nevím, jestli je to nervozitou. V každém případě jsi dala, co jsi mohla. Pěkná zajímavá show.

Celeste: Mně to intonačně nevadilo, ale působilo to na mě trochu lacině. Jsi krásná, sexappeal z tebe jde jako vodopád... ale děláš takový to s tím zadečkem... chlapům se to asi líbilo... ale ty jsi krásná a sexy. Mohlo to být lepší.

Oto: První vystoupení, kterému jsem neuvěřil. Velké napodobování vzoru, na kterej ještě nemáš.

Ondřej: Z křehké křepelky je tam dračice, kterou ty ze sebe chceš dostat. Toto je krok někam dál. Tohle není vrcholné číslo... při tvém koncertu, až budeš mít takové číslo, tak všichni z toho budou vyřízení. Gratuluju.

Obrovským překvapením bylo Marinino přiznání v přímém přenosu: prozradila, že je vdaná! Víc ale sdělit nechtěla, my však nějaké informace máme: Manžel Mariny je Rus a v době, kdy se vzali, byli opravdu zamilovaní. Její otec však se svatbou zásadně nesouhlasil. Marina pak dostala pracovní nabídku z Čech, tak odjela do Prahy. Během odloučení se Marina se svým manželem rozešla a našla si přítele v Praze. Marina je však stále vdaná a rozvod se vlastně ani nechystá.

Kvůli nejnižšímu počtu hlasů musela Marina Laduda bojovat o záchranu společně s Matějem Vávrou. Porotci však v poměru 3:1 rozhodli o vyřazení Mariny, a ta se musela se soutěží rozloučit!

Video: Marinino vystoupení

Video: Marinin boj o záchranu

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.