Seriály a filmy

22. ledna 2014 15:17

Iveta Zábová

Vítěz Česko Slovensko má talent Sýkora chce bojovat i v X Factoru! Proč?

Během ledna proběhly castingy k nové řadě světoznámé pěvecké soutěž X Factor i v 11 českých a moravských městech, na některé přišly známé tváře!

V průběhu soboty a neděle 18. a 19. ledna se tisíce lidí rozhodly zkusit své štěstí a ukázat svůj pěvecký talent.

V 11 městech po celé České republice se uchazeči o účast v nové řadě X Factoru rozezpívávali po chodbách, hroutili z nervozity a trémy, bedlivě sledovali svou konkurenci a zároveň odhadovali, kdo by jim mohl sen o výhře v soutěži zmařit.

VŠE O X FACTORU V NAŠEM SPECIÁLU ZDE

Ti, kdo se účastnili castingu v Ostravě, to měli ale o trochu těžší! Na tamní casting totiž dorazily i známé tváře – například šoumen Albín Holub, který se ucházel o místo ve Vile ve 4. řadě reality show VyVolení a soupeřil o něj ve 3. Volbě spolu s Ládíkem a Lucií.

Všem uchazečům ale teprve pořádně zatrnulo, když mezi sebou rozpoznali nenápadného Miroslava Sýkoru... Ano, TOHO Miroslava Sýkoru, vítěze před měsícem ukončené soutěže televize Prima Česko Slovensko má talent!

Na naše otázky po důvodu jeho přihlášení se do další pěvecké soutěže odpověděl: „Chci dokázat, že umím zpívat i jiný styl a jiný žánr než jenom operu. Chci tu ukázat, že jsem univerzální zpěvák, že umím víc...“

Když nám po rozhovoru krátce zazpíval, nebylo pochyb, že víc rozhodně umí! Mrkněte na video a přesvědčte se sami!

Video: Rozhovor s Miroslavem Sýkorou

Uvidíme, jak tyto známé tváře v soutěži X Factor dopadnou! Sledujte nás!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.