Sedne si v Prostřeno! rýpavý Bulhar a vegetariánka? Tento týden bude plný taktiky

Prostřeno! XXVI (46) - upoutávka

V Prostřeno! tentokrát budou v mírné převaze ženy. Tři ku dvěma mužům. A navzájem si nedarují vůbec nic. Jak se podaří všem soutěžícím do svého menu nenápadně zahrnout úkol týdne, kterým je příprava pokrmu z chřestu? Kdo si představení v kuchyni užije a komu se moc dařit nebude?

Zradí někoho některé potraviny, případně nápoje? A kdo bude nakonec největším taktikem? Soutěžící budou jako už tradičně bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může vynést 10 tisíc navíc. Ze stejné částky se pak bude těšit i jeden z diváků, pokud ovšem bude mít trochu štěstí. Sledujte proto Prostřeno!, hlasujte – a třeba to budete právě vy!

Pondělí: Bulhar Georgi (37) se do pořadu se přihlásil sám, protože si to přála jeho dcera.

Výhra je pro něj lákavá motivace. Pokud by vyhrál, pořídil by si dodávku. Jako zábavu si pro své hosty připraví pantomimu – předvádění zvířat. Toto menu si vybral tak, aby bylo české, bulharské a k tomu něco navíc. Vše by měl dokázat dobře uvařit. Mezi jeho oblíbená jídla patří steak a zelenina. Ve volném čase rád jezdí s dcerou na výlety, baví ho vaření a má rád pejsky. Sám o sobě tvrdí, že je vtipný. Jak se u něj doma budou hosté cítit? A kdo bude kout pikle od prvního sousta? Sledujte, jak si tahle parta sedne.

Úterý: Jana (59) vychovala tři děti – dva syny a dceru.

Na své děti je pyšná a má z nich velkou radost, protože jsou kamarádské, pracovité a spolehlivé. Je pyšnou babičku čtyř vnoučat – Viktorky, Honzíka, Christianka a Štěpánka. Před rokem se odstěhovala dál od svojí rodiny a trápí ji, že teď nemá možnost vídat všechny tak často. Do pořadu se přihlásila sama, protože si to chce zkusit. Dobrodružství je její součástí. Byla zvyklá vařit pro velkou společnost a zvládla navařit za celé dopoledne i pro 11 lidí. Uplatní svoje zkušenosti? Jana ze svého jídelníčku vynechává maso. Bude to u stolu problém?

Středa: Hostitelka Michaela (29) pracuje jako personalistka.

Její rodina žije na Moravě. Do Prahy se přestěhovala v roce 2017. Děti ani manžela nemá. Žije s přítelem s nímž tvoří pár čtyři roky. Jejich život je hodně orientovaný na práci, která je pro oba zároveň i koníčkem. Do pořadu se přihlásila sama, aby měla možnost poznat nové lidi a také jídla, jež rádi vaří. Těší se na nové zážitky. Pokud by vyhrála, tak by jela s přítelem na dovolenou. Toto menu si vybrala, protože je to kombinace jídel, která má ráda, a zároveň to jsou věci, co nevaří příliš často, a tak to bude pro ni výzva. Bude to ovšem dostatečně vysoká laťka na vítězství?

Čtvrtek: Tomáš (15) studuje na základní škole, žije s rodiči, bratrem a domácími mazlíčky.

Doma mají v rodině skvělé vztahy. Do pořadu se přihlásil sám, protože chce ukázat, že i kluci v jeho věku dokážou připravit dobré jídlo. Mezi jeho koníčky patří rybaření, lakros a vaření. Rád poslouchá hudbu a tráví čas se svými přáteli. Nikdy by nesnědl špekáčky. Mezi jeho oblíbená jídla patří gnocchi amatriciana a nebo s gnocchi s hříbkovou omáčkou. Pokud by vyhrál, tak by si peníze uložit a použil je v budoucnu třeba na autoškolu. Sám o sobě tvrdí, že je klidný, sebejistý a optimistický. Jak se benjamínkovi u plotny povede? Odhadnou soutěžící Tomášův věk?

Pátek: Staniční sestra Jindřiška (36) si chtěla Prostřeno! zkusit na vlastní kůži.

Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na rekonstrukci domu. Jako zábavu si pro své hosty připraví střílení z praku. Má ráda svou rodinu a ráda se o ni stará. Je podruhé vdaná – z prvního manželství má dva syny (16 a 12 let) a s druhým manželem má syna, jemuž je 1,5 roku. Baví ji práce na zahradě a má ráda i zvířata. V životě se řídí mottem: ,,Všechno jde, když se chce.‘‘ Jindřiška nejí skopové maso a králíka, mezi její oblíbená jídla patří kachna. Jak její den dopadne? Dívejte se v pátek!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno. O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.