Poselství andělů na týden od 11. prosince: Nevzdávejte se, jste krůček od cíle

Poslední dobou jste tak unavení, že vás napadají myšlenky vzdát rozdělané projekty a odpočinout si. Ale teď na to není vhodná doba. Právě teď potřebujete zabrat a dotáhnout vše do konce. Jste už jen krůček od cíle. Co dalšího andělské karty pro tento týden vzkazují?

Karta na tento týden: Devítka ohně

Devítka ohně přináší do života sílu a energii, kterou můžete využít k dosažení svých cílů. Právě teď nastal čas akce a odhodlání. I když vás mohou přepadnout pocity podezíravosti i únavy, neodcházejte od nedokončených úkolů, jste pomyslný krůček od dosažení vysněného cíle.

Poslední dobou jste velmi tvrdě pracovali a máte pocit, že už dál nemůžete. Ale vzdát se teď, by znamenalo přijít o všechno, co jste budovali a to by byla velká škoda. Už jste do tohoto projektu vložili spoustu energie a sil a jisté je, že jste na správné cestě, i když vám to teď tak možná nepřipadá. Pokračujte ve svém úsilí, brzy budete náležitě odměněni.

Čtěte také: Velký horoskop na prosinec: Býky čeká velké zklamání, Kozorohům hrozí přepracování

Pokud potřebujete vyčistit hlavu, zajděte si zasportovat. A je jedno, jestli půjdete do posilovny, pinknout si volejbal, nebo na procházku. Každý pohyb vám udělá dobře na těle i na duši. Navíc si dobře poradí i s nadměrným stresem, který v souvislosti s prací prožíváte. Dejte pozor na příznaky přetížení.

Ve vztazích zavládne vášnivé a dynamické období. Je to doba, kdy se láska i v dlouhodobém partnerství může znovu rozhořet a váš vztah může dosáhnout úplně nových úrovní intimity. Nebojte se vyjádřit svému partnerovi lásku a říct mu, co k němu cítíte. Má to úplně stejně a dokáže vám to hned vzápětí. Pokud lásku hledáte, vyrazte mezi lidi, můžete ji potkat na ulici a setkání to může být jako z romantického filmu.

Co předpovídají karty na prosinec?

Sdílejte článek
Štítky láska energie vztah výklad karet výklad z karet andělé andělské karty andělské poselství poselství andělů

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.