Poselství andělů na týden od 11. září: Přichází úspěch a nové začátky

Tvrdě jste pracovali a nyní přichází zasloužená odměna. Čeká vás úspěch, nové projekty a možné je zvýšení platu. Dny přejí také randění. Co dalšího vás podle andělských karet čeká v tomto týdnu?

Karta na tento týden: Čtyřka ohně

Čtyřka ohně reprezentuje čtyři ohně, což jsou vášeň, energie, motivace a kreativita. V posledních dnech jste tvrdě pracovali a nyní přichází čas odměny, která k vám proudí v podobě spokojenosti se svými výkony, klidu a hlavně hojnosti. Užívejte si zasloužené dary a podělte se o svou radost také s ostatními.

V práci jste úspěšně dotáhli do vítězného konce velmi náročný projekt a šéf to velmi ocení. Možné je zvýšení platu, ale také povýšení. Pokud jste stále ještě v procesu plnění zadaného úkolu, pak vám půjde od ruky, budou k vám proudit skvělé nápady, raději si je všechny zapisujte, ať na nic nezapomenete. Pokud práci hledáte, zkuste se poptat svých známých, někde na vás už čeká práce nová a jisté je, že vás bude naplňovat a bavit. Přemýšlíte-li o tom, že byste začali podnikat, teď je ten nejlepší čas se na to vrhnout.

Čtěte také: Finanční horoskop: Štíři umí šetřit, Býci vůbec. Která znamení utrácejí nejvíc peněz?

Jestliže vás poslední dobou trápily nějaké zdravotní obtíže, může dojít ke zlepšení nebo úplnému uzdravení. Tato zkušenost vám otevřela oči a vy víte, že byste svému tělu měli věnovat mnohem větší péči. Dbejte na dostatečný pitný režim a zařaďte do své denní rutiny jakýkoliv pohyb. Stačí svižná procházka, uvidíte, jak rychle začnete pociťovat změny.

Vztahy, které procházely krizí, se v klidu domluví na rozchodu. Nebojte se nových začátků, období nejistoty, hádek a sporů už je minulostí a nyní přichází čas, kdy se všechny rány zahojí a vy můžete začít úplně znovu. Jakmile se po rozchodu zotavíte, velmi rychle se objeví láska nová. V ostatních vztazích zavládne harmonie a spokojenost. Možný je posun ve vztahu v podobě společného bydlení nebo svatby.

Jaký bude nový týden podle Helen Stanku?

Sdílejte článek
Štítky vztahy výklad karet výklad z karet andělé andělské karty andělské poselství poselství andělů

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.