Poselství andělů na týden od 18. září: Urovnejte všechny spory, ve vzduchu je láska

Možná už jste párkrát zjistili, jak moc zbytečné jsou hádky. Kvůli nim jste napjatí, nesoustředění a smutní, tak se v těchto dnech rozhodněte urovnat všechny své spory, karty jsou tomu nakloněné. Co dalšího vzkazují?

Karta na tento týden: Desítka vody

Tato karta symbolizuje emoce, vztahy a duchovní naplnění. Pokud se objeví ve výkladu, znamená to, že je před vámi velmi příjemné období plné radosti a harmonie. I když tomu třeba už úplně nevěříte, protože za sebou máte zklamání nebo těžkou životní zkoušku, tato karta vám připomíná, že pořád máte šanci a schopnost zažívat radost a najít své štěstí. To však vyžaduje, abyste se druhým otevřeli a vyjádřili své pocity a emoce.

Dny budou plné lásky a skvělých vztahů a je úplně jedno, jestli půjde o vztahy milostné, rodinné, nebo přátelské. Dařit se vám bude všude. Pokud jste měli s někým blízkým v poslední době spor a přestali jste se vídat, právě teď je ten nejlepší čas na to, abyste všechny spory urovnali. Podejte jako první ruku k usmíření, uvidíte, že to druhá strana ocení.

Čtěte také: Jakého máte partnera podle horoskopu: Berani jsou nevyrovnaní, Býci líní a oddaní

Klid a pohoda zavládne také v rodinných vztazích. Udělejte si na svého partnera a děti více času, už dlouhou dobu je zanedbáváte a oni by rádi strávili nějaký čas společně. Vezměte je do kina, na zmrzlinu nebo prostě vyrazte jen na procházku. Ze společně stráveného času budete mít skvělý pocit a vaše vztahy se ještě více prohloubí. Nezapomínejte také na své rodiče a prarodiče. Překvapte je milou návštěvou, uvidíte, jak budou nadšení.

V pracovní oblasti vás možná čeká nějaká zásadní výzva, ale pokud se jí nezaleknete a postavíte se jí čelem, pak ji zvládnete bez větších problémů. Nepouštějte se do žabomyších hádek a sporů s kolegy, nic byste tím nezískali. Budete-li se od všech těchto sporů držet dál, šéf ocení vaši profesionalitu. Nebojte se přednést své nové nápady, potkají se s uznáním a nadšením.

Co předpovídají na tento týden karty Helen Stanku?

Sdílejte článek
Štítky láska vztah výklad karet výklad z karet andělé andělské karty andělské poselství poselství andělů

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.