Poselství andělů na týden od 21. srpna: Pozor na nevěru, mohla by se provalit

Pokud pomýšlíte na to, že byste byli partnerovi nevěrní, pak byste mohli později svého rozhodnutí velmi litovat. Co dalšího vzkazují andělské karty na tento týden?

Karta na tento týden: Sedmička ohně

Tato karta symbolizuje potřebu stát si pevně za svými názory a rozhodnutími. Mějte na paměti, že jen díky tomu jste dosáhli dosavadních úspěchů a skvělých výsledků. Stálo vás to spoustu dřiny a úsilí, které jste do něčeho vložili, a je potřeba, abyste ve své snaze pokračovali, protože se kolem vás motá někdo, kdo vám nic z toho nepřeje a bude se snažit vaši práci bojkotovat.

Sedmička ohně vás také nabádá, abyste byli pozorní a důslední ve všech svých činnostech. Je možné, že budete nuceni se v oblastech, v nichž pracujete, i nadále zlepšovat a vzdělávat. Možná vám šéf doporučí rekvalifikaci nebo nějaký kurz. Neberte to tak, že si myslí, že nejste dostatečně kvalifikovaní, ale spíš jako příležitost rozšířit si zase obzory a získat další certifikáty, které se vám později mohou velmi hodit.

Čtěte také: Ženská magie podle znamení zvěrokruhu: Lvice umí rozesmát, Ryby jsou pokušitelky

Ve vztazích mohou být trošku peprnější dny, na světlo mohou vyplavat věci, které jste si přáli, aby zůstaly skryté. Pokud jste byli partnerovi nevěrní, v tomto týdnu možná budete muset čelit prozrazení. A je také možné, že partner vaši zradu neunese a rozejde se s vámi. Ani párem volů ho pak nedostanete zpět. Je to pro vás ponaučení pro příště, že nevěra nikdy nepřináší nic dobrého.

V pracovní oblasti se nebojte otevřít spolupráci s lidmi, kterým opravdu věříte. Do cesty vám může vstoupit člověk, který rozumí vašemu oboru a mohl by se stát vaším učitelem. Nebraňte se tomu, spolupráce s ním pro vás bude nejen výhodná, protože se naučíte spoustu nových věcí, ale také velkým přínosem, protože se z pracovního vztahu může stát přátelský.

Sdílejte článek
Štítky nevěra výklad karet andělské karty andělské poselství poselství andělů karta dne

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.