Poselství andělů na víkend od 11. srpna: Náročné období je za vámi, je čas oslavovat

Těžké časy jsou za vámi a nyní je čas oslavovat úspěch. Avšak neusněte na vavřínech, vaše práce ještě neskončila, jen jste dosáhli významného milníku. Co dalšího vzkazují andělské karty na tento víkend?

Karta na tento víkend: Vůz

Karta Vůz symbolizuje pohyb, osobní cestu životem a vaši schopnost směřovat tam, kam si přejete. Připomíná vám, že jste to vy, kdo má absolutní kontrolu nad svým životem i cestami, kterými se budete ubírat.

Máte za sebou náročné období plné změn a nyní je čas oslavovat. Zvládli jste totiž všechny výzvy na výbornou. Poprali jste se s nepřízní osudu i s problémy v práci, ukázali jste, že se umíte rozhodovat sami za sebe a že nedovolíte, aby to někdo dělal za vás. Tím jste u svých blízkých i kolegů získali pořádnou dávku respektu a uznání. A to si zaslouží pořádnou oslavu. Podělte se o svou radost s ostatními, bude o to větší.

Čtěte také: Velký horoskop na srpen: Jak se vám bude dařit v práci a ve vztazích?

Ve vztazích si dejte pozor na přehnanou kontrolu. Pokud máte nějaké podezření a láká vás nakouknout partnerovi do mobilu, nedělejte to. Mohl by vás při tom přistihnout a vůbec by se mu to nelíbilo. Pokud máte nějaké pochybnosti, řekněte mu to a nechte ho, ať vše vysvětlí. Snažte se nepodléhat emocím a už vůbec neposlouchejte drby ostatních, kteří vám váš vztah závidí. Nezadaní mají šanci potkat někoho nového, ale dobře poslouchejte, co vám říká. Nejspíš to nebude pro vás ten pravý a vztahem s ním byste zbytečně ztratili šanci na to potkat opravdovou lásku, která je už vážně blízko.

V pracovní oblasti šéf ocení vaše skvělé výsledky a možné je povýšení nebo zvýšení platu. Ale teď není čas na to, abyste polevili. Naopak, zatněte zuby a vrhněte se do dalších projektů. Na odpočinek bude čas později. Vaše úžasná sebekázeň a vůle dokázat nemožné vás dovede k úspěchu a uznání okolí. Je možné, že ve své práci získáte také nějaké ocenění.

Jaký bude srpen podle výkladu karet Helen Stanku?

Sdílejte článek
Štítky vztah výklad karet výklad z karet andělské karty andělské poselství poselství andělů karta dne

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.