Poselství andělů na víkend od 15. září: Nebojte se riskovat, vyplatí se vám to

Karta na tento víkend vás nabádá, abyste se nebáli zariskovat. Jděte přímo a bez vytáček za svými sny, odměnou vám bude úspěch a dosažení vysněného cíle. Co dalšího karty vzkazují?

Karta na tento víkend: Trojka ohně

Trojka ohně v sobě nese zvláštní energii a poselství. Symbolizuje naději, hojnost a úspěch. Přináší do vašeho života žár a nadšení a upozorňuje, že přichází období plné dynamiky, úspěchů, ocenění a nových začátků.

Máte za sebou období plné úkolů, projektů a náročné práce, ale právě teď přichází odměna za vaši tvrdou dřinu, šéf si je velmi dobře vědom, co ve vás má, a vaši práci náležitě ocení. Vy však neusínejte na vavřínech, ještě není čas odpočinku, nyní je čas pustit se s nadšením do dalších úkolů, půjdou vám totiž skvěle od ruky. Nechte strachy a pochybnosti stranou a jděte za svými cíli s odhodláním a sebedůvěrou. Máte sílu a energii dosáhnout toho, co si přejete.

Čtěte také: Velký horoskop na září: Jak se vám bude dařit v práci a ve vztazích?

Tato karta vás povzbuzuje k tomu, abyste se otevřeli novým nápadům a možnostem. Připomíná vám, že jste schopni vytvořit něco úžasného a unikátního, pokud se nebojíte riskovat a věříte v sebe sama. Klade však důraz na spolupráci a sdílení vašich plánů a nápadů s ostatními. I když se vám to možná nezdá, spolupráce s ostatními může být pro vás velmi prospěšná. Společnými silami můžete dosáhnout většího úspěchu. Jen si ty, se kterými se vydáte za svým dalším snem, dobře vybírejte.

Ve vztazích nepůjde vše podle vašich představ, ale nemusíte se bát, nic zásadního se neděje. Jen na chvilku odstupte stranou, nic neřešte a nechte vše plynout svým vlastním tempem. Není třeba neustále tlačit na pilu, někdy stačí prostě jen být. Nezapomínejte také na péči o své tělo, zaslouží si jen to nejlepší.

Jaké bude září podle výkladu karet Helen Stanku?

Sdílejte článek
Štítky výklad karet andělé andělské karty andělské poselství poselství andělů

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.