Matěj Hádek je skvělý potápěč. Má to ale háček. Pod hladinou se bojí vody

UP-Spot Prima+ Pod hladinou

Se svým týmem pracuje v podmínkách, kde se často realita může změnit v noční můru. V čele očekávané minisérie Pod hladinou stojí Matěj Hádek (45) coby Jan Zach, který ačkoliv je certifikovaným potápěčem, právě s vodou má problém. Herec pro Prima Ženy řekl, zda i on má podobný blok.

Jsou stateční, týmoví, profesionálové. Hrdinové detektivní minisérie Pod hladinou z prostředí policejních potápěčů a říční policie spoléhají na sebe, jeden na druhého a na správná rozhodnutí svého šéfa.

Od 4. května sledujte novou minisérii Pod hladinou exkluzivně dříve než v televizi na prima+

V minisérii Pod hladinou na dočasné doplnění stavu poříční policie přijíždí poručík Jan Zach. Profík z Brněnské základny. Držitel potápěčské licence, na kterého se kromě starých známých díky jeho pověsti těší i ti, kteří ho neznají.

Ačkoliv je profesionálem a certifikovaným potápěčem, brzy si na Zachovi kolegové všimnou něčeho podivného. Vždycky si najde důvod, proč se nepotápět a i přes další problémy stále tvrdí, že je naprosto v pořádku. Jeho představitel Matěj Hádek je ale zcela upřímný, co se týká jeho bloků.

Matěj Hádek pod hladinou zažil výjimečný pocit štěstí

„Bloky jsem asi úplně neměl. Spíš věci spojené normálně s dospíváním, s přibýváním životních zkušeností, nedá se říct, že bych se někdy ocitl úplně na hraně,“ řekl Matěj Hádek pro Prima Ženy bez obalu.

Čtěte více o vztahu Matěje Hádka s bratrem Kryštofem Hádkem: Do 12 let jsme se bili, teď se milujeme

„Od jedenácti metrů pod vodou už není vidět téměř nic, viditelnost je tak půl metru,“ podělil se herec o svou potápěčskou zkušenost, za níž vděčí právě natáčení seriálu Pod hladinou. S každým dalším ponorem se podle Hádka člověk cítí jistější. „Dokážu pochopit, že tomu někdo propadne. Přestože zkušeností s potápěním mám zatím jen pár, už jsem pod hladinou na chvíli zažil výjimečný pocit štěstí a euforie,“ řekl. Další disciplínou, kterou si herci hlavních mužských rolí museli osahat, je řízení motorové lodi. „Učit se něco takového je pro klukovskou duši radost,“ dodal.

Poslechněte si také, co o své roli v Pod hladinou prozradila herečka Sandra Nováková:

Postupem času bude divákům odkrýváno, jaké problémy provázejí Jana Zacha životem a co způsobuje jeho strach nejen z vody. Pro Matěje Hádka, který výrazné bloky v životě nemá, je větším strašákem než voda boj o vlastní pohodlí.

„V některých fázích života se tak úplně nedaří v hledání sebe sama, nebo ten celoživotní zápas se sebou samým, aby se člověk cítil komfortně. Ale to k tomu patří,“ dodal ještě filozoficky naladěný Matěj Hádek.

Také se bojíte vody? Tady je 18 děsivých fotek, které vás děsu rozhodně nezbaví


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.