Laco opravuje elektriku. S kozou!

Prázdniny (2) - Laco opravuje elektriku

Když se otcové se svými ratolestmi vracejí na chalupu jejich dědy, netuší, že většina věcí na stavení nebude fungovat. Kromě špatného mobilního signálu, je to i elektrika...Podívejte se na scénu ze středečního dílu Prázdnin už teď!

To všechno odvál čas. Chalupa dědy je sice krásná, ale během roku tam nikdo nejezdí. Ožije leda o prázdninách (ačkoliv pořádně). Není se čemu divit, že elektřina zrovna příliš nefunguje.

Učitel Jano tak rozdá úkoly, aby se každý podílel na tom, aby všechno v chalupě fungovalo. Zatímco on seká dříví, fotbalista Zdeno musí vynést suchý záchod, Laco to vyhrál a jde opravovat elektriku.

Všechno se zdá v pořádku do doby, dokud nezjistí, že ho jeho malé pomocnice (dcery jeho bratranců) opustily a on celou tu dobu opravuje pojistky s kozou od souseda.

Koza se na něj lačně dívá a Laco z ní má trochu strach....

Podívejte se exkluzivně na scénu ze středečního dílu Prázdnin!

Sdílejte článek
Štítky prázdniny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.