Petra (29): Manžel ani netuší, že dítě, které vychovává, není jeho

Zamilovala jsem se do staršího muže a našla u něj vše, o čem jsem kdy snila. Roky v manželství ubíhaly, nudy přibývalo a miminko nikde. Roman se začal obávat o svoji mužnost, propadal se do deprese a já si našla milence, se kterým jsem neplánovaně počala dceru, kterou dodnes vydávám za manželovu.

Starší muž je lákadlo, pak vás ale omrzí

Pokud milujete o několik let staršího muže, tak vám můžu říct, že jednoho dne vám věkový rozdíl přijde jako zdroj neshod a hádek. Roman byl ze začátku partnerem, co by s klidnou duší mohl aspirovat na pana Dokonalého, jako měla Carrie v seriálu Sex ve městě, a ještě by to bylo málo. Jak ale čas utíkal, tak s sebou bral i to pěkné. Drahý si nejvíc ze všeho na světě přál mít dědice své úspěšné firmy a jako naschvál pozitivní těhotenský test pořád nikde.

Milenec jako vzpruha

On se tedy utápěl v pocitu beznaděje a frustrace, zatímco já se ocitla v náruči vášnivého milence Marka, který byl pro mě něčím jako kořením života, kdy jsem mohla být zase sama sebou bez počítání plodných a neplodných dní, ovulace a měření bazální teploty a zkoumání cervikálního hlenu. Milovala jsem se s ním pod taktovkou chtíče a touhy a mimo sex nám spolu bylo taky nádherně.

Společné chvíle, které jsme trávili v dřevěném srubu daleko za městem, byly nezapomenutelné. Kdybych ale věděla, že si pro mě osud připravil tak skvělého chlapa s nebesky modrým kukučem, přísahala bych, že bych se bez svého stařičkého zbohatlíka obešla. Ale člověk míní a život mění. Ostatní mi sice Romana závidí, protože se jeví jako ta nejlepší partie ve městě, ale nikdo nevidí, že je to nevrlý starý dědek, který se při sexu zadýchává, vydává divné skřeky a navíc jeho erekci by člověk mnohdy jen stěží pohledal. I tak si ale Romana jako člověka velice vážím a dá se říct, že ho svým zvláštním způsobem i miluji.

Pro lásku by někdo ušel světa kraj, zato já jsem kvůli ní udělala menší podvod

Lékař mi v centru asistované reprodukce oznámil, že manželovo sperma je totálně bez možnosti zplození potomka. Tuto informaci jsem drahému zatajila a na polikliniku jsme se už nevrátili. S milencem Markem jsme se i nadále milovali bez ochrany se vším všudy (jemu jsem ovšem tvrdila, že beru pilulky a tudíž si nemusí dávat pozor). Mezitím jsem však plánovaně zatoužila i po Romanovi. A to přesně poté, co jsem se vrátila z Markovy postele. Časy milování totiž musely sedět, aby nebylo pochyb.

Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat, menstruace nedorazila a já dělala jakoby nic. Chtěla jsem, aby si mých nevolností všiml prvně Roman. A nemusím vám povídat, že mu to docvaklo rychle. Aby ne, když si miminko vymodlil. A já mu ho jako oddaná manželka upekla s jiným, bez výčitek svědomí.

Šťastný tatínek

Roman se zachoval skvěle, od té chvíle se o mě staral jako o princeznu, zahrnoval mě dárky a já byla na sebe pyšná. Dcera, která se nám narodila v červenci, sice není biologicky jeho, ale i tak je šťastný. Kdybych dovolila, aby mu lékař oznámil, že nemůže mít děti, jeho život by záhy ztratil smysl. S Markem jsem náš románek ukončila, on se natruc odstěhoval někam do Kanady bez jakéhokoliv podezření.

I když se to, co jsem manželovi provedla, může zdát jako ten největší zločin, a proto mě kvalifikujete za děvku, řeknu vám, že bych to bez váhání udělala znovu. Svého muže konečně vidím šťastného a vůbec nezáleží na tom, že biologicky není Sofiiným otcem. Podle mě je mnohem lepší žít v blažené nevědomosti, než mít jasno, trápit se a životem se tak do posledního dne potácet jako bludný Holanďan, který ztratil to nejcennější, totiž chuť žít dál.

Petra z Prahy

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.