Příběhy

19. září 2021 05:50

redakce Prima Ženy

Příběh Nely: Žiji v manželství ve třech. Manžel má přítele a klape nám to

Kdyby mi někdo řekl, že se mi něco takového přihodí, ťukala bych si na čelo, že to je nějaký špatný vtip. Jak se ale říká, člověk míní, Bůh mění. A tak mi jednoho krásného dne můj manžel oznámil, že je možná homosexuál.

Žili jsme spolu deset let v manželství a vychovávali jsme společně dvě malé děti. Manžel vždycky fungoval jako vzorný otec, ale i partner. Neměla jsem ani malé podezření, že by se něco mohlo dít. O to horší bylo překvapení, když mi muž během nočního popíjení na dovolené nejistě a se slzami v očích oznámil, že je nejspíš gay.

Sexuálně smíšená manželství existují

Nejdřív jsem tomu nechtěla uvěřit, pak jsem mu začala naslouchat. Bylo jasné, že momentálně netuší, kdo je a co chce. Klepal se, když mi to oznamoval, protože se bál, že o všechno přijde. Zpočátku to vypadalo, že se s tím nevyrovnám. Prožila jsem několik traumatických týdnů plných pláče, až jsem si uvědomila, že mu musím hlavně pomoci. Pomoci dozvědět se, kdo je. Neměla jsem co ztratit.

Začala jsem brouzdat na internetu a zjistila jsem, že existují sexuálně smíšená manželství. Nejsme výjimka, takových lidí, kteří žijí v takovém manželství je víc, než by člověk předpokládal. Byla jsem to nakonec já, kdo mu založil profil na on-line seznamce a vybízel ho k randění. Čím dřív totiž zjistí, kým je, tím líp pro nás všechny. Nastavili jsme si jasná pravidla, kdy bude chodit na rande a co se na těchto schůzkách bude odehrávat. Teď to vypadá, že jsem hrdinka, ale já všechny jeho schůzky proplakala. Po několika týdnech jsem ale začala pracovat sama na sobě a věnovat se svým koníčkům. Zabavila jsem se, abych si to nemusela v hlavě neustále přehrávat.

Čtvrtého do vztahu nehledám, zkazil by nám to

Manžel si nakonec po několika měsících našel přítele. Bylo to jako bodnutí dýkou do zad, myslela jsem, že to nepřežiju, že je konec. Jednoho večera se mi ale svěřil, že ho přitahují i ženy, speciálně já. Uplynulo několik měsíců, manželův přítel nás pravidelně navštěvuje. Pro děti je to strýček a my jsme vlastně perfektní trojice dospělých, kteří zatím nemají problém. Kamarádky mě nabádají, abych také začala randit, ale já se bojím, že nám někdo čtvrtý tu harmonii založenou na jasných pravidlech, kterou jsem víc jak rok budovala, pokazí.

Sdílejte článek
Štítky manželství příběhy

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 2. 2024

Berani, dnes v noci by vás mohly trápit temné, depresivní sny, které se pravděpodobně budou střídat s hloupými, které vás rozesmějí nahlas. Ráno byste se mohli probudit zcela zmatení z těchto představ a mohli byste mít tendenci je odmítat. Nedělejte to. Vaše sny se vám snaží něco sdělit o vás samotných. Zažili jste v poslední době své emocionální vzestupy a pády? Střídavě jste se nad něčím smáli a plakali? Zamyslete se nad tím!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.