Sexy herec z Příchutě lásky je vášnivý Štír! Jak na takového muže?

Devětadvacetiletý herec s makedonskými a kosovskými kořeny patří mezi těch deset procent nejkrásnějších lidí na světě. Jeden z nejúspěšnějších tureckých herců dnešní doby se narodil v listopadu, a tak je ve znamení Štíra. Štír je podle horoskopu povaha, v které se jen tak nevyznáte. Nepřipomíná vám to postavu Ferita z telenovely Příchuť lásky? Možná to není náhoda.

Can Yaman je hlavní představitel turecké moderní telenovely Příchuť lásky. Jeho seriálovým charakterem je pohledný, mladý podnikatel, který má rád luxus a potrpí si na dobře uklizenou domácnost. Nemá rád zbytečné kontakty s lidmi, kteří nejsou v jeho úzkém okruhu přátel nebo rodiny. Pracovní a osobní stránku odděluje striktně. Působí jako samotář.

Bohatý Ferit omylem ve svém domě narazí na kuchařku, která mu vaří a uklízí. On sám si myslel, že to je starší paní, jaké je jeho překvapení, když za sporákem objeví mladou a krásnou studentku gastronomie.

VÍCE uvidíte ONLINE v telenovele Příchuť lásky

Hvězda Příchutě lásky je ve znamení přitažlivého Štíra

Jak poznáte Štíra ve vaší blízkosti? Podle zvláštních magických a pronikavých očí, kterýma vám od první minuty vašeho setkání vidí až do žaludku. Hypnotická přitažlivost, kterou vyzařuje kolem sebe, je jeho hlavním poznávacím znamením. Štíři a lidé narození s ascendentem ve Štíru jsou atraktivní a velmi, velmi znepokojiví. Tak popisuje v prvních větách web Prima ženy charakteristiku Štíra, a tak i zároveň herce Cana Yamana, který ztvárňuje sexy Ferita v Příchuti lásky.

Postava Ferita odpovídá povahovým rysům Štíra. Štíři jsou totiž vášniví, opravdoví, ctižádostiví, nesmírně intuitivní, jejich zkoumavá mysl touží přijít věcem na kloub. Teď by bylo na čase připomenout, že herec Can Yaman patří mezi nejúspěšnější a nejpopulárnější turecké herce. Díky televizním rolím si Can Yaman vydělal opravdu hodně slušné peníze a jeho životní styl už rozhodně neodpovídá stylu životu střední vrstvy. Na druhou stranu, jeho instagramový profil, kde ho sleduje 2,8 milionu lidí (!), je plný důkazů, jak tvrdě na sobě dře. A to nejen fyzicky.

Ferit z telenovely Příchuť lásky budí respekt, i to odpovídá charakteristice Štíra: "... Bývají velmi hrdí a důstojní, do kolen je tak lehce nedostanete. Ano, i oni jsou citliví a zranitelní – a jak, zkuste ranit Štíra, nikdy vám neodpustí. Háček je v tom, že své nejhlubší emoce a city zásadně drží pod pokličkou," tvrdí astrologie. Vzpomeňme si jen na první momenty, kdy poprvé viděl Ferit krásnou Nazli. Ani na sekundu nedal najevo žádné pohnutí mysli či okouzlení.

Podívejte se na ukázku:

Jakou chce Štír partnerku?

Možná je to pro vás dobrá, možná špatná zpráva. Štír má velký problém s tím, když jeho partnerce extrémním způsobem nadbíhají muži, protože je žárlivý. Takže pokud nejste druhá Claudie Shiffer nebo sexy holka od vedle typu Jennifer Aniston, jste v pohodě. Štírům vyhovuje věrnost, spolehlivost, ohleduplnost, ale také aktivnost. Nudné „gaučové pecky“ vysloveně nesnášejí.

Sledujte Příchuť lásky každý den v 16.15 a v 17.05 na Prima LOVE nebo ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.