5 perliček, které nevíte o Davidu Boreanazovi

David Boreanaz – oblíbenec mnoha fanoušků seriálů Buffy a také jedna ze dvou hlavních postav Sběratelů kostí. Než vyrazíte s „jeho“ Boothem a Kůstkou za dalším kriminálním dobrodružstvím, mrkněte na pár zajímavostí o tomto šarmantním herci.

Další díl premiérové řady seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

Slovenské kořeny

Z otcovy strany má, jak už jméno napovídá, třiačtyřicetiletý herec italské předky, z té matčiny však jeho kořeny sahají do Irska, Německa, Švýcarska, Francie a také na Slovensko! Nicméně Boreanaz je newyorský rodák.

Šťastné venčení

Přelomovou roli ve své kariéře Angela v Buffy: Přemožitelce upírů prý David Boreanaz získal díky tomu, že zaujal souseda, když venčil psa. Byl doporučen kolegovi Josse Wheddona Martimu Noxonovi. Boreanaz, který do té doby hrál divadlo a točil reklamy, šel na zkoušku a vyhrál.

Škádlili ho kvůli otci

Poměrně neobvyklou záležitost zažíval Boreanaz jako školou povinný. Jeho otec totiž pracoval jako meteorolog a když neklapla předpověď a bylo ošklivé počasí, spolužáci si Davida dobírali.

Za kamerou

David není „jen“ herec, zkusil si i práci za kamerou. Režíroval několik dílů Sběratelů kostí – včetně jubilejní 100. epizody populárního seriálu. Nové dovednosti se vždycky hodí!

Oženil se na svátek

David a jeho manželka Jaime si vybrali speciální den pro svou svatbu. V roce 2001 se totiž vzali na Den díkuvzdání. Jestli se jako součást svatebního menu podával krocan, není známo.

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.