Seriály a filmy

17. listopadu 2014 22:30

Petra Kloidová

Beckettová žárlí na tanečnice. A má proč!

Svět se nedělí jen na lidi dobré a zlé, hloupé a chytré, ale také na ty, kteří jsou pohybově nadaní a kteří ne. Jsou krásné, křehké, štíhlé a jejich pohyb je neuvěřitelně ladný. Castle s Beckettovou řeší případ smrti tanečnice. A Castla svět tanečnic přímo úchvátil.

Beckettová žárlí na tanečnice

Castle s Beckettovou vyšetřuje smrt mladé japonské studentky tance. Během pátrání narazí na bojovníky ninja i půvabné asijské společnice. Beckettová má dojem, že Castla zajímají až příliš...

Beckettová se právě chystá na večeři s kamarádkou, když je objevena mrtvola mladé Japonky zabité ranou nože do prsou. U mrtvoly je nalezen univerzální klíč k výtahům a v kabelce doklady na jméno Jade Yamataová. Stopa vede k jejímu příteli Deanu Bedfordovi, který policisty přijme spolu s rodiči. Mladík nechápe, kdo by měl mít důvod zabíjet mladou Japonku, která do Ameriky přijela studovat tanec na konzervatoři. Seznámil se s ní ještě v Japonsku, kde jeho otec pracoval...

Castla samozřejmě svět křehkých Japonek zajímá... a Beckettová se může tentokrát úžárlit k smrti. Důvodů je samozřejmě několik. Jeden z nich je ten, že tyto dívky umí všechny taneční pohyby, které bychom chtěli zvládnout i my, obyčejní smrtelníci bez kousku rytmu v těle.

Castla na zabití uvidíte v úterý na Prima love ve 20.15!

Sledujeme vystoupení a říkáme si, že to přece nemůže být nic tak těžkého, když Beyoncé tak ladně hodí nohu přes nohu, udělá otočku... A reakce na náš vlastní taneční pokus? Příbuzní volají záchrannou službu s podezřením na epileptický záchvat.

Podívejte se na ty nejlepší taneční pohyby, které by chtěli umět všichni:

Moonwalk

Running man

Beyoncé a její "ring move"

a zase ta Beyoncé a její sexy pohyby pánví

Gangnam style (zkuste si to, vypadá to jednoduše...)

B-boying, nebo-li pro neodborníky "break dance"

Twerking (aby vaše snažení rovnou vypadalo takhle)

...a ne takhle

Vogue dance

Balet (a je úplně jedno jaké kroky)

Umět si elegantně hrábnout do rozkroku, aniž by člověk vypadal jako čerstvě vykastrovaný pedofil (jakákoliv souvislost s obrázkem je pouze náhodná)

Shuffle

Dobře, tanec Dougie asi začnete chtít umět až teď. Slyšeli jsme, že nejlepší učitelkou na to je Kate Upton.

V pátek jste na Prima love viděli x takových tanečních pohybů, do toho lásku a všechno kolem ní. Ve filmu Touha tančit na Prima love ve 20.15!

Hlavní hrdinka snímku, začínající novinářka Hania, nesměle přešlapuje na prahu kariéry. Právě dostala úkol, jenž se má stát jejím vstupním testem. Jenže svět, do kterého vyzbrojená diktafonem právě vyrazila, obrátí její dosud poklidný a pečlivě naplánovaný život vzhůru nohama. Objeví v něm vášeň, rytmus a hudbu a nechá se jimi zcela pohltit. Seznámí se s Wojtkem, milovníkem street dance, který sní o kariéře na Broadwayi, a začne pod jeho vlivem přemýšlet, zda je se svým současným, poněkud přízemním snoubencem skutečně šťastná... Co se stane?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.