Kromě Castla zvládá Nathan Fillion dokonale i zpěv a tanec!

Mužem více talentů je herec Nathan Fillion, představitel spisovatele a detektiva Richarda Castla v seriálu Castle na zabití. Nejenže mu to skvěle hraje, ale i zpívá. Nevěříte? Tahle videa vás dostanou. Castla na zabití si užijte v úterý ve 21.20.

Fillion zapěl a zatančil nejen na slavnostních akcích, jako jsou různé televizní ceremoniály, ale i v originálním webovém projektu, kde navíc dokázal, že se nebojí dělat si legraci sám ze sebe.

Showman na pódiu

Punc playboye i pěvecké nadání dal Nathan Fillion naplno na obdiv třeba při loňském předávání cen Emmy, které zahajoval hudebním číslem. Společnost mu, krom krásných dívek, dělají i – též tančící a zpívající – bavička Sarah Silverman a herec Neil Patrick Harris. Toho pro změnu můžete vidět v roli fenomenálního Barneyho Stinsona v seriálu Jak jsem poznal vaši matku na Prima Cool! No a takhle to herecké trojce klapalo.

Parodický superhrdina ve webovém seriálu

S Neilem Patrickem Harrisem si ostatně zahrál i v zajímavém webovém seriálu Doctor Horrible´s Sing – Along Blog, který v roce 2008 natočil kultovní Joss Whedon (Buffy, přemožitelka upírů, Angel, Avengers) jako nízkorozpočtovou záležitost během stávky scenáristů. Muzikál je o „démonickém“ vědci (Harris) zamilovaném do zrzavé Penny. O ni však usiluje i, poněkud otravný, superhrdina Captain Hammer (Kapitán Kladivo) – v podání Nathana Filliona, kterého musí Dr. Horrible překonat. Nadhled a vtip, s kterým si Fillion narcistického a nepříliš inteligentního „Kladiva“ zahrál, můžete zhlédnout třeba v tomto hudebním čísle:

Zazpíval si v Castlovi

A na zpěv došlo i v závěru jednoho z dílů Castla. Tady Filliona doprovodila také Stana Katic, která se zpívání věnuje i mimo seriál.

Dnes večer však Castlovi s Beckettovou do zpěvu moc nebude. Těsně po probuzení se Beckettová dozví, že v jistém domě byl vyhozen do povětří byt, v němž zemřela žena. Brzy se ukáže, že atentátníkem je Archibald Fosse, k němuž měl přijít Diego Jimenez, sběratel, jenž se zajímal o karty, které Fosse nabízel. Jinak se o atentátníkovi ale nic neví. Při vyšetřování v bytě Beckettová šlápne na cosi podivného na podlaze...

Sledujte Castla na zabití v úterý od 21.20 na Prima love!

Šárka Novotná

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.