Fantastické bonbóny: dají se vyrobit šaty z cukrkandlu?

Ne všichni američtí teenageři potřebují ke svým šestnáctinám novou limuzínu a obrovskou party. Šestnáctiletá Taylor dostane od reality show Fantastické bonbóny cukrkandlové šaty ve stylu Katy Perry....

Do Jackiiny cukrářské dílny přicházejí dvě nadšené maminky Maria a Claudia, jejichž dcerky slaví společně narozeniny. Chtějí pro své dvě malé princezny vytvořit dětskou oslavu snů. Vězte, že cukrárna Jackie bude ta správná volba. Jackie se do svého nového úkolu pustila s vervou!

Jackie si kvůli pracovní námaze a stresu začíná znovu mezi svými zaměstnankyněmi zjednávat pořádek. Jak uvidíte sami, není nic lehkého pracovat na několika projektech najednou.

Pohádkové sladkosti a oslava ve stylu sladké MTV hvězdy!

Tématem oslavy pro dvě děvčátka jsou Pohádky matky husy. Jackie a její cukrářský tým tedy okamžitě začnou pracovat na bonbónové huse, obří čokoládové knize a dalších oblíbených literárních postavách.

Jackie současně připravuje jinou zakázku – o něco dospělejší. Dárek pro šestnáctiletou Taylor, která je prý skromnější víc, než by musela. Matka Shannon chce svou chápavou dceru překvapit dokonalou narozeninovou oslavou. Jackie přichází s jedinečným nápadem: Vyrobí Taylor kouzelné bonbónové šaty a cukrové módní doplňky. Bude hvězdou večera…

Podívejte se do galerie, jak všechny neuvěřitelné sladkosti Jackie vypadaly:

Fantastické bonbóny můžete sledovat na Prima love hned po pořadu Božské dorty od Markéty ve 20.45

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.