Jaký bude sobotní večer na Prima love? Čeká vás thriller, ale i láska

V sobotu večer se můžete zase těšit na pravdivé příběhy. Tentokrát se podíváme na velice dramatický příběh jendoho kanadského manželství. Nebezpečné Lži uvidíte již ve 20.05. A co dál?

Prima love vám v sobotu večer ukáže, jak může být život různobarevný. Film Nebezpečné lži, který uvidíte ve 20.15, je příběhem Treye, který sice pracuje dlouho do noci, ale vždycky si najde čas na svou bývalou přítelkyni a jde s ní třeba na večeři. Problém je v tom, že Trey je ženatý na plný úvazek. Samozřejmě, že jeho večerní dýchánky nezůstanou doma bez povšimnutí. Treyova manželka se bude snažit zjistit o nich co nejvíc, a proto si najme detektiva. Její nešťastná ruka ovšem padne na Ethana, který má své záměry (s temnou minulostí ruku v ruce) – manžele rozdělit....

Ustojí manželský vztah takový zásah cizího člověka?

To uvidíte v sobotu ve filmu Nebezpečné lži na Prima love ve 20.15!

Hned poté vás čeká pokračování druhé série Kráska a zvíře ve 22.05. Americký krimi - fantasy seriál v sobě kloubí drama, ale i velkou lásku, která se inspiruje z pohádky Kráska a zvíře. V hlavních rolích uvidíte krásku, jež si můžete pamatovat z nejnovějšího seriálového Supermana, K. Kreukovou. Ta je zamilovaná, jak jinak než do "zvířete", jejich záležitosti jsou ovšem daleko spletitější, než by se mohlo na první pohled zdát.

Sledujte v sobotu večer Primu love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.