Je tu nová reality show: Podvádíš mě!

Pozdní příchody domů, služební cesty a dámská vůně na manželově košili, která rozhodně nepatří vám. To je bohužel známá realita dnešních vztahů. Nová reality show Podvádíš mě! se snaží zjistit pravdu. Opravdu vás partner podvádí? A proč vlastně začal? Každou středu po 20. hodině na Prima love.

Podvádíš mě? Pošlu na tebe detektivy...

Čteme tajně esemesky, když je drahý ve sprše, jsme schopné nabourat se klidně i do jeho profilu na Facebook. Ostřížím okem sledujeme jeho kolegyně. Pořad Podvádíš mě! ale zachází mnohem dál.

Partner vysvětlí štábů, proč má obavy. Do dění se ihned zapojuje speciální detektivní agentura, která začne podezřelé sledovat 24 hodin denně. Používá i skryté kamery a snaží se přistihnout nevěrníky přímo při činu.

Více o pořadu se dozvíte ZDE

Pokud se rozhodne partner svého nevěrného partnera konfrontovat, většinou si vybere situaci, kdy je nevěrná bytost ve společnosti milenky nebo milence. S celým štábem vtrhne na scénu a požaduje vysvětlení. Akce vede k vášnivým hádkám a občas i pranicím, emoce jsou více než vyhrocené!

Proč? To je otázka, na kterou se špatně odpovídá...

Moderátor pořadu Joey Greco se také snaží zjistit proč má někdo potřebu podvádět? Může za to nedostatek sexu? Nebo odcizení vztahu? Během pořadu zjistíte nečekané důvody k tomu, proč lidé podvádí.

Jsou nevěrní jen muži?

Stereotyp ženatého čtyřicátníka, který honí mládí společně s blonďatou dvacítkou, to je něco, co se stávalo, stává a stávat bude. Přestože se nevěry nejvíce obviňují muži, vědecké výzkumy poslední léta přicházejí s překvapivými závěry: ženy jsou podle nich daleko více promiskuitnější než muži. Někteří tento jev vysvětlují tím, že jsou ženy čím dál tím více emancipovanější, více pracují, mají dostatek finančních prostředků a nulový čas na to zabývat se partnerskými vztahy.

Jeden rozdíl

A pokud už vdané a zadané ženy chtějí podvádět, udělají to stejně jako muži. Jen s jedním rozdílem. Většinou jsou schopné svůj milenecký poměr tajit dokonaleji. Nevěrné ženy milují celý proces svádění. Lichotky a to pověstné mravenčení v břiše. Některé zůstanou u toho, jiné dojdou až do konce. Znovu nabitý pocit exkluzivity, stálá sexuální přitažlivost, či vyprahlý sexuální život s partnerem, to je jen jeden z důvodů...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.