Seriály a filmy

29. listopadu 2014 23:00

Petra Kloidová

Kravata, která se neušpiní, vám zachrání dobrou pověst a navíc přinese zábavu

Blíží se čas Vánoc, společenských večírků a plesů. S kravatou 21. století, která se nejen nikdy neušpiní, ale také propojí pocit společenské důležitosti a technické vyspělosti. Společenské chvíle budou pro muže daleko snesitelnější a navíc zábavné.

Vánoční čas a společenské večírky mohou být zéjmena pro muže, kteří nejsou zvyklí na nošení obleku, stresující událostí. Není to jen dokonalé gentlemanské chování, ale i takové obyčejné věci, jako je hlídání si kravaty. Není totiž nic horšího, než si kravatu polít červeným vínem nebo udělat společenské faux paus a vymáchat si vlastní kravatu v polévce během společenského oběda.

S kravatou ošetřenou revoluční nanotechnologií se vám nic takového nestane. "Kouzelná" kravata nanosilver® je jedinečný výrobek 21. století, se kterým se stanete jedničkou ve vašem okolí. Kouzlo této kravaty spočívá v provedení vysoce odolné ochrany, takže vám již nehrozí společenské znemožnění v případě potřísnění nápojem nebo jídlem.

Všechny výrobky s použitou nanotechnologií si můžete prohlédnout TADY

Tekutina a další znečištění po kravatě jednoduše stéká, případně je lze smýt vodou a vy zůstáváte stále čistí jako ze škatulky.

Nyní si mohou muži vychutnat jídlo bez stresu a ještě se zábavou, kterou umožní umístění jedinečného aktivačního kódu.

Kromě ošetřené kravaty tak získáte i zajímavý komunikační nosič. Po aktivaci speciálním kódem (ten obdržíte po zakoupení výrobku) si propojíte kravatu s chytrým mobilem nebo tabletem. Na interaktivním komunikačním centru tak získáte další funkčnost kravaty v podobě prezentačního, herního nebo vzdělávacího portálu.

Kravata 21. století už tedy není jen funkčním módním doplňkem, ale stává se zcela nově prostředníkem pro komunikaci a zábavu i při společnoské povinnosti. Vaše prestiž a zájem okolí tak bude opět vyšší.

Kravata je ošetřena revoluční nanotechnologií a nese v sobě kód, který po jeho aktivaci zajistí zábavu i poučení.

Zejména pro muže, kteří nejsou na její nošení zvyklí, nastává fáze neustálého hlídání si kravaty. S kravatou ošetřenou nanotechnologií už vám nehrozí žádné faux paus, jak se zúčastnit a neutrhnout si ostudu... Že není nic horšího než kravata namočená v polévce apod.? S těmito faux pas je už konec.

V nabídce jsou kravaty s nejmódnějšími designy, v úzkém i širokém provedení, dodávané v dárkové krabičce.

„Čas od času se mi stávalo, že jsem zažíval horké chvilky s kravatou, která mi při usedání vklouzla do talíře. Nechtěl jsem to řešit přehozením kravaty přes rameno, i když i to je možné vidět. Poslední kapkou byla zkušenost z výstavy, kdy se kravata nedobrovolně ´vybarvila´ po zakrojení do klobásy. Rozhodl jsem se to vyřešit, a protože pracujeme v inovativní oblasti, napadlo mě řešení za pomoci nanotechnologií. Současně jsem se vznikem nového produktu chtěl dát dárek i dalším uživatelům v podobě jeho spojení v zábavné interaktivní komunikaci s chytrými zařízeními, jako jsou mobil a tablet,“ říká spolumajitel značky nanosilver Ing. Ladislav Torčík

Tato funkční kravata není jediným funkčním produktem v nabídce české značky nanosilver (společnosti NanoTrade s.r.o.), která se specializuje na využití antibakteriální funkce za využití molekul stříbra.

Chcete soutěžit o takové oblečení?

Soutěžit můžete o 5x kravatu a 5x společenské ponožky. Soutěžit můžete u nás Facebooku Prima COOL.

Před zimou velmi dobře ochrání funkční termoprádlo nanosilver HIMÁLAJ. Je od českého výrobce a bylo vyvinuto pro extrémní klimatické podmínky, což prokázalo testování jak v nezávislých laboratořích, tak hlavně v extrémních klimatických podmínkách Antarktidy, Kavkazu nebo Himálaje. I když je na trhu již pár let, výrobce stále inovuje. Letošní nabídka přichází s mimořádně zajímavými designy Flanelu a Norského vzoru. Stabilní tepelné ochraně těla se tak úspěšně přidává slušivý grafický nápad, který boří zaužívané a málo odvážné modely termoprádla na trhu. S inovací přichází český výrobce NanoTrade ke konci letošního roku a nabízí tak zákazníkům slušivé funkční termoprádlo, které rozšiřuje své funkce o protipachové a protiplísňové vlastnosti. V nově pojatém designovém provedení tak můžete klidně vyrazit i na jakoukoliv společenskou akci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.