Kůstka jde po krku svému nepříteli. Dostane ho?

Obzvlášť vypečený díl Sběratelů kostí čeká na fanoušky v úterý večer. Středem událostí aktuálního dílu bude především doktorka Temperance Brennanová alias Kůstka. Navnaďte se na napínavý díl. Další díl premiérové řady seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý od 20.05 na Prima love.

Past na nepřítele

Vyšetřovatelský díl připravuje léčku na Kůstčina úhlavního nepřítele, geniálního zločince Christophera Pelanta. Ten nejenže má na svědomí nejeden lidský život, ale v minulosti se například pokusil zničit i samotnou Kůstku. Jak? Nafingoval vraždu, kterou sám spáchal tak, aby se stala podezřelou právě Brennanová, která musela uprchnout a očistit své jméno v utajení.

Chyba se vloudila

Není tedy divu, že i Kůstka jde Pelantovi pořádně po krku a počátkem dílu si na něj brousí zuby se svým týmem. Jenže se něco zvrtne, léčka se nevydaří.

Co teď? Brennanová se rozhodne pro poněkud riskantní dobrodružství. Jaké? Nechte se překvapit!

V kůži Christophera Pelanta

Nutno podotknout, že Pelant trochu klame vzhledem. Na pohled je to totiž celkem obyčejný mladý sympaťák. Hraje ho, aktuálně třiatřicetiletý, Floriďan Andrew Leeds. Ten se v showbyznysu pohybuje od osmi let, už ve velmi mladém věku účinkoval v muzikálech na slavné Broadwayi.

Zajímavostí však je, že i přes orientaci na umění má titul z Computer Science – studoval na Stanfordské univerzitě. V současnosti pendluje mezi New Yorkem a Los Angeles a vedle hraní se věnuje i psaní seriálů pro televizi. Věnuje se i produkci.

Unikne Christopher Pelant Kůstce i tentokrát?

Uvidíte v úterý ve 20.05 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.