Markéta pekla se všemi moderátorkami Top Staru!

Úplně poprvé se na jednom místě sešly moderátorky TOP STAR magazínu – Mahulena Bočanová, Iva Kubelková a Gábina Partyšová. Dohromady je svedla láska ke sladkému!

Sobotní odpoledne věnovaly oslavám jednoho pražského obchodního centra a společně s naší cukrářkou Markétou Krajčovičovou (Božské dorty od Markéty) nazdobily pro pořad dort. „Já jsem nikdy žádný dort neupekla. Když se tak kolem sebe dívám a když vidím, jaký krásy umí udělat profíci, tak jsem se nikdy neodvážila tomu doma konkurovat,“ říká krásná moderátorka Iva Kubelková. Mahulena Bočanová peče hodně a ráda – nejraději makové buchty, vánočky nebo i dorty! Zato cukrářka Markéta si nejradši pochutná na plněných rajčatech se sýrem, zelenině a masu.

Sledujte dnešní VIP zprávy a uvidíte, jak se moderátorkám a naší božské Markétě dort povedl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.