Markéta pekla se všemi moderátorkami Top Staru!

Úplně poprvé se na jednom místě sešly moderátorky TOP STAR magazínu – Mahulena Bočanová, Iva Kubelková a Gábina Partyšová. Dohromady je svedla láska ke sladkému!

Sobotní odpoledne věnovaly oslavám jednoho pražského obchodního centra a společně s naší cukrářkou Markétou Krajčovičovou (Božské dorty od Markéty) nazdobily pro pořad dort. „Já jsem nikdy žádný dort neupekla. Když se tak kolem sebe dívám a když vidím, jaký krásy umí udělat profíci, tak jsem se nikdy neodvážila tomu doma konkurovat,“ říká krásná moderátorka Iva Kubelková. Mahulena Bočanová peče hodně a ráda – nejraději makové buchty, vánočky nebo i dorty! Zato cukrářka Markéta si nejradši pochutná na plněných rajčatech se sýrem, zelenině a masu.

Sledujte dnešní VIP zprávy a uvidíte, jak se moderátorkám a naší božské Markétě dort povedl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.