Máte rádi Cam ze Sběratelů kostí? Znáte její lásky a dramata?

Rázná, chytrá, profesionální. Taková je Cam Saroyan, jedna z hlavních postav seriálu Sběratelé kostí. Jsou však věci, které ji dokážou vyvést z míry. Třeba blížící se první setkání s rodiči jejího přítele. Než zjistíte, jak se s tím popere, mrkněte na pár zajímavostí o této šarmantní dámě.

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love. Sběratelé kostí budou muset řešit další neobvyklé místo, kde najít mrtvolu. Tentokrát vytáhnou tělo ženy z bažiny a Kůstka bude bádat, co se stalo. Výsledky jsou totiž dost nejasné.

Málem ji zabili

Chybělo málo a Cam by už v seriálu nebyla. Ve 12. epizodě druhé řady ji málem zabil sériový vrah Howard Epps. Cam zachránili na poslední chvíli. Zabít její postavu přitom měli původně v plánu i sami tvůrci. Jenže nakonec zjistili, že Saroyan mají fanoušci rádi a sprovodit ji z fikčního světa by byla fakt škoda...

Netradiční cesta k dceři

Cam má dceru, přišla k ní však vskutku kuriózně... Michelle je totiž dcera jejího bývalého snoubence Andrewa Weltona, jejíž matka zemřela při porodu. Když se vztah rozpadl, s Michelle se roky neviděla, dokud nezačala Cam s týmem vyšetřovat Andrewovu vraždu. Tehdy musela Cam Michelle oznámit otcovu smrt a zjistilo se, že k sobě mají blízko. A Cam tak Michelle nakonec adoptovala.

Její chlapi

S kým dalším Cam randila? Třeba se Seeleym Boothem! Ovšem dávno předtím, než se dal dohromady s Kůstkou. Další vážnější vztah měla v 5. a 6. sérii s gynekologem Paulem Lidnerem a krátký románek si střihla také s Angeliným exmanželem Graysonem Barasou. Její současnou velkou láskou je Arastoo Vaziri, který pracuje v laboratoři. Nějakou dobu vztah drželi v tajnosti, nakonec to ale stejně prasklo... A bylo!

Další díl seriálu Sběratelé kostí uvidíte v úterý ve 20.15 na Prima love.

-nov

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.