Na Love vás čeká pátá série seriálu Famílie!

Pokud chcete vědět, co se stalo s výřečnou představitelkou Lorelai ze slavného seriálu Gilmorovy děvčata, měli byste se koukat na seriál Famílie. Už dnes na Prima love můžete sledovat pátou sérii.

Seriál se točí kolem rodiny, která se rozrostla o tři generace a stále bydlí pod jednou střechou. Fanoušci komediálního seriálu Famílie se mohou se těšit na další pokračování osudů členů rozvětveného rodu Bravermanových, na napínavý boj o moc v rodině či snahu dětí o získání nezávislosti.

Proč vás bude seriál bavit? Seriál se v angličtině jmenuje "Parenthood", tedy "rodičovství", což je pro tento tuto televizní show příznačné. Tvůrci totiž mezi třemi generacemi jedné rodiny upozorňují na to, že rodičovství nekončí dnem, kdy vaše ratolest dosáhne vytoužené plnoletosti. Uvidíte, že ani jako důchodce se nedočkáte klidu a pokoje, rodičovské ale ani pra-rodičovské záležitosti budete řešit stále. Díkybohu.

Lauren Graham se v seriálu našla. Proč?

Seriál ovšem není jen o tom, jak se rodiče malých a starších ratolestí poučují z vlastních chyb, zkoušek osudu, ale i s životem, který má do ideálního daleko. Jak se kloubí výchova s nočními směnami vám ukáže single matka Lauren Graham, kterou moc dobře znáte ze seriálových Gilmorových děvčat. Lauren tak znovu hraje maminku, která se snaží sama vychovávat své pubertální dítě. Tentokrát to však není roztomilá Rory, ale patnáctiletý kluk, jenž zrovna prožívá svoje první lásky.

V USA slaví seriál velké úspěchy, je jasné, že obsadit Lauren Grahamovou byla trefa do černého. Přestože se herečce nechtělo ztvárnit znovu svobodnou matku, scénář ji přesvědčil.

Navíc pro ni práce na seriálu Famílie znamenal i přelom v osobním životě. Během natáčení se totiž dala dohromady se svým kolegou Peterem Krausem, který hraje Zeekova syna Adama.

Podívejte na další řadu v pátek ve 22.35 na Prima love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.