Nejšílenější úchylky jsou zpět!

Americká reality show Nejšílenější úchylky dokáže opravdu zvednout ze židle. Prima love vysílá dnes první díl první série. Připomeňte si ženu, která neusne jinak než bez zapnutého fénu!

Jak pochopíte během této sledování této reality show, lidé dokážou být závislí na všem, co si ani nedovedete představit! Popíjejí lidskou krev, jedí skleničky, molitan... povídají si s figurínami a jsou závislí třeba i na smrti!

Lori a její fén

Jednatřicetiletá Lori je závislá na spaní s fénem od útlého věku. Uklidňuje ji jeho zvuk i teplý vzduch. Závislost zapříčinila rozpad jejího manželství. Má tříletou dceru Andreu, které se spaní s fénem líbí a začíná si na něj zvykat, což Lori děsí. Chce se závislosti zbavit. Povede se jí to?

Kesha je závislá na pojídání toaletního papíru

Její sestra Jenny se snaží, aby s tím něco udělala, ale Kesha argumentuje, že drogově závislým vezmou drogu, aby je závislosti zbavili, ale vzít někomu toaletní papír nelze. Když se vrací ve vzpomínkách do minulosti, uvědomuje si, že její závislost začala asi v šesté třídě, kdy se musela přestěhovat k babičce s tetou…

Nejšílenější úchylky uvidíte zase každý čtvrtek ve 21.20 na Prima love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.