Představitelka dr. Watson ukázala v talkshow nevídané...

Kdo umí, ten umí! To, že se Lucy Liu kromě herectví a modelingu věnuje ještě výtvarnému umění, je známá věc, nedávno nicméně překvapila ještě jednou zajímavou schopností. Co dalšího slavná herečka umí? Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Primě LOVE.

Jako by to byla hračka

Subtilní kráska byla nedávno hostem The Late Late Show s Jamesem Cordenem a okořenila pořad netradiční “vložkou”. Udělala totiž to, co každý nedokáže… A to provaz! S tím, jak je pružná, se nezapomněla pochlubit na svém Instagramu.

Krom toho si nicméně Lucy před pár dny dala i “letecký” den. A že jí to v helmě a na létajícím stroji vskutku slušelo!

Joan se vrací do minulosti

Zatímco Lucy se dobře bavila, její Joan čeká něco výrazně nepříjemnějšího. Vrací se totiž do nemocnice, kde kdysi pracovala. Extra příjemná návštěva to nebude. S parťákem Sherlockem totiž Joan Watson pátrá po zmizelé laborantce. A když o něco později narazí na lidské pozůstatky, je jasné, že tu nejde “jen” o únos, ale rovnou vraždu.

Co se v nemocnici stalo?

Uvidíte už v dalším seriálu Jak prosté ve středu od 20.15 na Primě LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.