To vás překvapí! Seriálové kostýmy Lucy Liu si můžete dovolit i vy

Co by byl Sherlock Holmes bez pověstného pláště a lupy? V 21. století Sherlock žije v jednom z tmavých newyorských bytů a jezdí metrem. A navíc, dr. Watson se v novém tisíciletí stal ženou. Kostymérky tak měly o dost jednodušší úlohu. A nakupovaly v obyčejných řetězcích!

Odvážný počin producentů obsadit do role dr. Watsona Lucy Liu byl jedním z hlavních kroků, jak ozvláštnit celý koncept doylovských příběhů. Přestože její obsazení vyvolalo zpočátku u fanoušků obavy, Lucy Liu dokázala, že se svým talentem a pověstným pohledem, který by mohl zabíjet, udělá pro Sherlocka Holmese maximum.

Americká verze Sherlocka Holmese z 21. století je tak daleko svobodomyslnější, než by se mohlo zdát. Dr. Watsonová žije v kompletně mužském světě, přesto není potřeba oblékat asijskou krásku Lucy Liu hned do kostýmků, jež jsou tak příznačné pro herečky kriminálních seriálů. A co si budeme povídat, zároveň tak nudné.

Návrhářka kostýmů Rebecca Hofherr říká, že dr. Watsonová dostala od uniforem omluvenku: „Postava, kterou hraje Lucy, vlastně není policistka. Tím pádem jsem byla velmi nadšená z toho, že ji můžu každý týden obléct do mnohem extravagantnějšího oblečení, než se kterým se setkáte v klasické kriminálce.“

Kostymérky skládají outfity pro Lucy Liu v obyčejných oděvních řetězcích

Watsonová se Sherlockem žijí ve společném oprýskaném bytě, tak typickém pro New York, proto je jasné, že Lucy Liu neuvidíte v robách od světoznámých návrhářských jmen.

Watsonová nosí spoustu oblečení z obchodů, kde nakupujeme i my, obyčejní lidé. Najdeme na ní kousky ze Zary, J. Crew nebo H&M. Sem tam levnější kousky promixuje s o něco dražšími značkami jako All Saints nebo třeba Rag & Bone.

Ani tak však kostymérka Rebecca Hofherr nemá úplně volnou ruku, jak sama přiznává během rozhovoru pro americký časopis Entertaiment Weekly. Lucy Liu má, co se vlastních kostýmů týče, logicky poslední slovo. Jelikož má Lucy cit pro kombinování barev, kostýmy si několikrát vybrala sama.

Outfity vhodné do studeného New Yorku můžete vidět v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté každou středu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.