Purpurové květy: Rozchod před dvanácti lety jejich lásku nezabil

Co všechno opouštíme ve chvíli, kdy dostaneme vysokoškolský diplom? Jsou to jen studentská svoboda a inspirativní myšlenky? Opustit školu znamená i opustit různé vztahy. Co se stane, když se staří známí znovu potkají? To vám prozradí romantický snímek Purpurové květy v neděli na Prima love ve 20.15.

Romantická komedie Purpurové květy otevírá i jinou otázku, než aby jen přinášela obyčejné setkání se starými přáteli. Školní lavice jste opustili před x lety a snahu dělat všechno trochu jinak než vaši předchůdci také. Máte za sebou pár nepovedených vztahů, několik zaměstnání a na účet vám chodí pravidelně pár plateb, které vám zajišťují pohodlný život.

Jedna nevinná návštěva baru a osudové setkání

Lidé se potkávají většinou jinak než ve filmech. Strkají do sebe na ulici, poznávají se na večírcích nebo v zaměstnání. Stejně tak jako Selma Blair právě v Purpurových květech. Selma zavolá své kamarádce z vysoké školy, sejdou na večeři, aby oslavily Katiny třiatřicátiny a povyprávěly si o plánech do budoucna. Náhle se však obě dívají do očí minulosti.

V rohu na opačném konci restaurace sedí jejich milenci z univerzitních let, kterým daly před dvanácti lety kopačky: Brian (Patrick Wilson), z nějž se stal úspěšný autor detektivek, a Murphy (Ed Burns), jeho současný právník. Následuje série událostí, díky kterým si všichni čtyři uvědomí nebezpečí a ošidnost prvních lásek a poznají nepředvídatelnost druhých šancí.

Zajímavosti:

Selmu Blair můžete znát z různých romantických komedií. Nejvíce se ale proslavila v roli Cecile v Nebezpečných známostech, když se dost neohrabaně snažila jako náctiletá svést tehdejšího sexidola Ryana Phillipa. Sama herečka byla několik let médii neustále označovaná jako anorektička, za což mohla její extrémně drobná a chlapecká postava. Selma je však teď šťastnou a o něco zaoblenější matkou :-)

Purpurové květy jsou osmým filmem za posledních jedenáct let režiséra Burnse. Ten se v tomto snímku vrací do své oblíbené čtvrti Tribeca a zároveň pokračuje v zájmu o současná témata: rodinu, přátelství, kariéru, ambice a lásku.

Sledujte Purpurové květy na Prima love v neděli ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 3. 2024

Co se týče lásky a romantiky, je situace rozhodně příznivá pro vás, Berani. Pozor byste si dnes měli dávat na to, že by mohlo dojít k určité manipulaci ze strany někoho z vašich blízkých. Dejte si pozor, aby potřeba svobody někoho jiného negativně neovlivnila váš vztah. Pro udržení zdravého románku na jakékoli úrovni je klíčová komunikace.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.