Slavná dvojčata: miliardářky, falešní zrzci a Bond girls

Případ, v němž figurují jednovaječná dvojčata, řeší stuttgartští kriminalisté ve čtvrtečním díle Místa činu. Dříve než zjistíte, oč tentokrát šlo, se seznamte se slavnými dvojčaty z červeného koberce. V některých případech je proslavila právě podoba, jiná se od sebe liší podobou i ambicemi.

Místo činu: Na hranici zákona uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima love.

Nejbohatší dvojčata

Asi nejznámější jsou dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen, dívky televizních obrazovek i pláten kin. Největší popularitu získaly počátkem devadesátých let v sérii filmů věnovaným lapáliím těchto blonďatých, roztomilých holčiček. Začínaly jako batolata střídáním v jedné roli seriálu Full House, později si vedle hraní v úspěšných rodinných filmech založily i vlastní značku dámského oblečení, hraček nebo kosmetiky.

Nyní jsou s majetkem ve výši zhruba 1,5 miliardy korun nejbohatší dvojčata světa, zažily si však i nepříliš veselé okamžiky – Mary-Kate se třeba jeden čas potýkala s anorexií.

Zrzaví čarodějové

Pamatujete potrhlá a rošťácká dvojčata George a Freda z veleúspěšné filmové série o Harry Potterovi? Ztvárnili je James a Oliver Phelpsovi. Mezinárodními hvězdami se stali „až“ ve čtrnácti, kdy si zahráli v prvním díle Harry Potter a kámen mudrců. Dnes osmadvacetiletá dvojčata nedávno vyrazila do kalifornské Santa Moniky poohlédnout se po dalších filmových příležitostech, v současnosti už jsou však zase zpátky v Anglii. Kromě herectví se věnují charitativní činnosti – a také sdílejí zálibu v golfu. A z rozpustilých výrostků vyspěli ve stylové a sexy mladé muže. Mimochodem, ve skutečnosti nejsou zrzaví, ale hnědovlasí.

„Utajená“ sestra

Dvojče má i slavná kráska Eva Green. Představitelka femme fatale Jamese Bonda v Casino Royale je o dvě minuty starší než její sestra Joy. Dámy se od sebe však liší nejen podobou, ale i životním stylem. Zatímco Eva je hollywoodskou hvězdou, Joy žije v Normandii a chová koně. „Joy a já jsme velmi rozdílné povahy,“ potvrdila kdysi sama Eva. Dříve spolu prý příliš nevycházely, teď už jsou na tom však dobře.

Místo činu: Na hranici zákona uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima love.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.