Sledujte reality show Hotel Paradise online!

Jedna z nejúspěšnějších řad reality show Hotel Paradise exkluzivně na webu Primy. Každý všední den od 19.00 odvysíláme na našich webových stránkách www.hotelparadise.cz a na Prima-Play.cz dánskou verzi s českými titulky.

Jedna z nejúspěšnějších řad reality show Hotel Paradise exkluzivně na webu Primy. Kaden od 19.00 odvysíláme na našich webových stránkách www.hotelparadise.cz a na Prima-Play.cz dánskou verzi s českými titulky.

Luxusního hotel v tropickém ráji přivítá devět soutěžících, kteří soutěží o částku půl milionu dánských korun. Diváci se tak v každém díle mohou těšit na pořádnou dávku vypjatých emocí, sex-appealu, napětí, intrik a tajných úkolů."Je to nejzábavnější verze Hotelu Paradise, od prvních minut se tam pořád něco děje" řekl o projektu Daniel Grunt, ředitel Prima Online

Hotel Paradise koláž, Foto: archiv Prima

Na www.hotelparadise.cz najdou diváci nejen všechny odvysílané díly, ale i bonusy ze zákulisí a mnoho dalších doplňujících informací. První reality show vysílaná na Primě pouze na webu startuje sledujte každý všední den od 19 hodin.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.