Spáchal Sherlock Holmes vraždu?

Sherlock Holmes má tři problémy v životě – drogy, ženy a nevymáchaná ústa, která se nebojí použít. Sherlockovi však nastanou pořádně krušné chvíle, protože mu dopřejí další problém. Tentokrát to bude vážné.

Další díl seriálu Jak prosté uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love.

Sem tam se v práci Sherlocka Holmese objeví nějaká ta kuriozita – nedávno byl třeba na stopě zebrám, které kdosi ukradl ze zoologické zahrady. Na aktuální případ, který musí slavný detektiv se slabostí pro opojné látky vyřešit, ale jen tak něco nemá!

Sherlock a drogy

A roli v tom má právě Sherlockova zfetovaná a řádně temná minulost. Zdánlivě v ní utopil možná něco, co může mít dalekosáhlé důsledky pro život i svobodnou existenci slavného detektiva… O svědomí nemluvě.

Nevinná oběť

Na povrch totiž vyplouvají informace o vraždě, kterou možná Sherlock Holmes spáchal, když měl do střízlivosti hodně daleko… Její obětí se stala nevinná žena. A hlavní hrdina tak tentokrát bude s pomocí Joan Watsonové vyšetřovat sám sebe. Očistí ho věrná parťačka, nebo nás čeká velký seriálový zvrat?

Uvidíte ve středu od 20.15 na Prima love v dalším díle premiérové řady seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.