V pátek uvidíte, jak si žijí porotci pořadu Amerika má talent!

Pořad Amerika má talent je ve svém čtvrtfinále. V pátek ve 20.15 na Prima love uvidíte soutěžící, které vybrali američtí diváci z internetevého kanálu Youtube. Mimo jiné uvidíte i takový obyčejný den jednoho z porotců. Připravte se na zvláštní situace...

Diváci talentové soutěže měli božské právo vybrat i své "koně". Oba dva díly, které Prima love odvysílá, se budou zabývat jen těmito soutěžícími. A že Američani mají někdy opravdu zvláštní vkus, o tom se můžete přesvědčit sami.

Hra na imaginární kytaru?

Často nebudete vědět, jestli jde o epileptický záchvat nebo jen tanec. Jako tomu bylo třeba u mladíka, který předvedl imaginární hru na kytaru. Taková soutěž má ve světě velké úspěchy, pořádají se dokonce i mistrovství světa. A co předvede Rome Dance Cheetah? Na to se můžete podívat sami:

Vystoupení Romea bylo vysilující pro obě strany. A konflikty se jen a jen hrnou. Howard Stern s ním má největší problém: "Když imaginárně hraješ, vypadá to, že si hraješ s...no, nebudu říkat s čím. Hraješ a najednou tleskáš rukama nad hlavou. A kde je najednou ta kytara, hm?" Je americký Romeo talent, nebo ne? Má vůbec šanci postoupit dál? Protože na pódiu se objeví soutěžící, kteří jsou budoucími lamači dívčích srdcí.

Šestnáctiletý Drew Erwin má už na první pohled postavu amerického fotbalisty. Před rokem si během tréninku zlomil ruku a během chvíle se naučil hrát na kytaru. Na Youtube si našel spoustu fanynek. Co předvede teď? Okouzlí porotu stejně jako obyčejné lidi?

Howard Stern se vyjádřil na jeho adresu jasně: Kdybych na střední vypadal jako ty, možná bych i randil.

Soukromí Howarda Sterna? Eskort policií do New Yorku

Jak už jsme o jednom z nejsarkastičtějších porotců soutěže Amerika má talent psali, Howard se proslavil jako drzý moderátor z rádia. Momentálně si do své show zve hollywoodské celebrity a ptá se jich na všechno. Ano, tím myslíme opravdu na všechno (z herce Gerarda Butlera, hvězdy snímku P.S. I love you, dokázal dostat i seznam drog, které kdy bral, a seznam všech slavných milenek).

A tento dvoumetrový pán vstává do své rádiové show každý den v 5.15 ráno, připraví se s dramaturgem a vysílá do jedenácti dopoledne. A pak se nutně potřebuje dostat do New Yorku. Cesta mu trvá hodinu a půl a kvůli dlouhým kolonám mu musí asistovat i policie. Jak asi vypadá jeho šatna a šatna Sharon Osbourne?

To uvidíte v pátek ve 20.15 na Prima love!

Znáte nejlepší hlášky Howarda Sterna?

Turf je tanečník a láme si ruce a nohy!

Hluchý tanečník a ústa plná havěti!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.